Rozkład ważny od: 03.06.2024
ZAMOŚĆ D.A.
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ADAMÓW I P-1,P-2 BIAŁOWOLA P-7, 09:25 Dm 4
RACHODOSZCZE I
BIŁGORAJ,D.A KOSOBUDY 06:00 Dh 2 12:43 Dm 2
TERESZPOL UG 16:10 Dm 2
BIŁGORAJ,D.A SZCZEBRZESZYN 05:30 Dm 3 06:25 Dm@ 3
ZWIERZYNIEC 07:05 Dm 3 08:00 bhc** 3
08:30 Dm 3 09:20 Dg 3
10:20 d 3 11:50 Dm 3
12:15 Dh 3 13:20 Dm 3
14:10 S 3 14:30 d 3
15:20 d 3 16:10 Dm 3
17:05 dh 3 19:30 cn 3
BLIŻÓW II BIAŁOWOLA P-7, 13:30 Dm 4 15:25 S 4
RACHODOSZCZE I
BLIŻÓW II LIPSKO 07:50 S 4
ADAMÓW
BONDYRZ, P-7, P-8 ADAMÓW 08:40 Dm 4 17:17 Dm 4
KRASNOBRÓD
CZARNYSTOK III BODACZÓW I 08:50 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
CZARNYSTOK III NIEDZIELISKA 14:20 Dm 2 15:40 S 2
SZCZEBRZESZYN
DOMINIKANÓWKA II ADAMÓW 15:08 S 4
KRASNOBRÓD
JÓZEFÓW UL.KR. ADAMÓW 07:45 S 4 12:20 Dm 4
KRASNOBRÓD 14:25 S 4 15:40 Dm 4
16:40 S 4
KOL. SUCHOWOLA III ADAMÓW 06:50 Dm 4 17:00 Dm 4
KRAKÓW M.D.A. SZCZEBRZESZYN 08:00 bhPc* 1
ZWIERZYNIEC
KRASNOBRÓD I P-9 ADAMÓW 06:50 6dh@ 4 10:20 6dh 4
10:40 S 4 14:04 6dh@ 4
15:40 6dh@ 4 16:40 HDm 4
18:10 6dh@ 4
MAJDAN MAŁY ADAMÓW 06:50 HD 4 07:50 S 4
KRASNOBRÓD 09:40 Dm 4 11:40 Dm 4
14:40 S 4 15:08 HD 4
16:03 Dm 4 18:10 Dm 4
PODLESIE DUŻE I, SZCZEBRZESZYN 15:30 Dm 2
TUROBIN
POTOK SENDERKI ADAMÓW 14:30 S 4 15:26 S 4
RADECZNICA II P - 9 NIEDZIELISKA 08:05 Dm 2 11:35 Dm 2
SUŁÓW
RADECZNICA II P - 9 NIEDZIELISKA 17:15 S 2
SZCZEBRZESZYN
STARA HUTA II ADAMÓW 07:30 Dm 4 13:40 S 4
15:26 HDm 4
STARA HUTA II ADAMÓW 10:20 Dm@ 4
KRASNOBRÓD
SUCHOWOLA - Kąt III BIAŁOWOLA P-7, 12:05 Dm 4 15:25 HD 4
RACHODOSZCZE I
SZCZEBRZESZYN UL. TARGOWA 12:55 Dm 3 14:00 S 3
TUROBIN SZCZEBRZESZYN 12:40 S 2
ZWIERZYNIEC ADAMÓW 06:30 S 4 12:40 Dm 4
KRASNOBRÓD 14:04 Dm 4
ZWIERZYNIEC KOSOBUDY 07:00 Dm 3 09:50 Dm 3
11:15 Dm 3 13:25 Dm 3
15:25 S 3
ZWIERZYNIEC MICHALÓW 10:30 Dm 2 15:25 Dm 2
TOPÓLCZA
ZWIERZYNIEC Niedzieliska 10:00 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
ZWIERZYNIEC SZCZEBRZESZYN 07:15 Cdh@ 3 08:00 6l%@ 3
09:20 Cdh@ 3 13:20 Cdh@ 3
15:45 S 3 16:10 Cdh 3
16:10 @ 3
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE SZCZEBRZESZYN 11:05 Dh 3 11:40 Cd@ 3
17:55 Dm 3
OZNACZENIA KURSÓW
% - nie kursuje 06.01.2024r.
@ - kursuje w dniu 02.V i 31.V.2024
6 - kursuje w soboty
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
c* - na odcinku Zamość - Biłgoraj kurs łączony z kursem zwykłym 8:00 Zamość - Biłgoraj
c** - kurs łączony z kursem pośpiesznym z godz. 8:00 Zamość - Kraków
D - kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt i 02.V.2024, 31.V.2024
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
g - nie kursuje w dniu 24.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji, ferii zimowych i przerw
  świątecznych
l - nie kursuje w dniu 31.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej, oprócz dni 02.V.2024, 31.V.2024