Rozkład ważny od: 20.09.2021
ZAMOŚĆ D.A.
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
BIŁGORAJ,D.A KOSOBUDY 06:00 Dm 4 12:43 Dm 4
TERESZPOL UG 16:10 Dm 4
BIŁGORAJ,D.A SZCZEBRZESZYN 05:30 Dm 3 06:25 Dm 3
ZWIERZYNIEC 07:15 Dm 3 08:00 ahc** 3
08:50 Dm 3 09:20 Dmx** 3
10:20 d 3 11:50 Dm 3
12:15 Dm 3 13:20 Dmd 3
14:10 S 3 14:30 dg 3
15:20 d 3 16:10 Dm 3
17:05 dm 3 19:30 dn 3
BLIŻÓW II BIAŁOWOLA P-7, 07:50 S 4 13:30 S 4
RACHODOSZCZE I 15:25 S 4
BONDYRZ, P-7, P-8 ADAMÓW 08:40 Dm 4 17:17 Dm 4
KRASNOBRÓD
CZARNYSTOK III BODACZÓW I 08:50 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
CZARNYSTOK III NIEDZIELISKA 14:20 Dm 2 15:40 S 2
SZCZEBRZESZYN
DOMINIKANÓWKA II ADAMÓW 15:08 S 4
KRASNOBRÓD
JÓZEFÓW UL.KR. ADAMÓW 07:45 S 4 12:20 Dm 4
KRASNOBRÓD 14:25 S 4 15:40 Dm 4
16:40 Dm 4
KOL. SUCHOWOLA III ADAMÓW 06:50 Dm 4 13:30 HDm 4
17:00 Dm 4
KRAKÓW M.D.A. SZCZEBRZESZYN 08:00 ahPc* 1
ZWIERZYNIEC
KRASNOBRÓD I P-9 ADAMÓW 06:50 6d 4 10:20 6d 4
10:40 S 4 14:04 6d 4
15:40 6d 4 18:10 6d 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska SZCZEBRZESZYN 09:10 47Px* 1
ZWIERZYNIEC
MAJDAN MAŁY ADAMÓW 06:50 HDm 4 07:50 D 4
KRASNOBRÓD 09:40 Dm 4 11:40 D 4
14:40 S 4 15:08 HD 4
16:03 Dm 4 18:10 Dm 4
PODLESIE DUŻE I, SZCZEBRZESZYN 15:30 Dm 2
TUROBIN
POTOK SENDERKI ADAMÓW 15:26 Dm 4
RADECZNICA II P - 9 NIEDZIELISKA 08:05 Dm 2 11:35 Dm 2
SUŁÓW
RADECZNICA II P - 9 NIEDZIELISKA 17:15 S 2
SZCZEBRZESZYN
STARA HUTA II ADAMÓW 07:30 Dm 4 13:40 S 4
STARA HUTA II ADAMÓW 10:20 Dm 4
KRASNOBRÓD
SUCHOWOLA - Kąt III BIAŁOWOLA P-7, 09:25 Dm 4 12:05 Dm 4
RACHODOSZCZE I 15:25 HD 4
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA 12:55 Dm 3
TUROBIN SZCZEBRZESZYN 12:40 S 2
ZWIERZYNIEC ADAMÓW 06:30 S 4 12:40 Dm 4
KRASNOBRÓD 14:04 Dm 4
ZWIERZYNIEC KOSOBUDY 07:00 Dm 3 09:50 Dm 3
11:15 Dm 3 13:25 Dm 3
15:25 S 3
ZWIERZYNIEC MICHALÓW 10:30 Dm 2 15:25 Dm 2
TOPÓLCZA
ZWIERZYNIEC Niedzieliska 10:00 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
ZWIERZYNIEC SZCZEBRZESZYN 08:00 6 3 15:45 S 3
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE SZCZEBRZESZYN 11:05 Dm 3 11:40 Cd 3
17:55 Dm 3
OZNACZENIA KURSÓW
4 - kursuje w czwartki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c* - na odcinku Zamość - Biłgoraj kurs łączony z kursem zwykłym 8:00 Zamość - Biłgoraj
c** - kurs łączony z kursem pośpiesznym z godz. 8:00 Zamość - Kraków
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
g - nie kursuje w dniu 24.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie wakacji, ferii zimowych i przerw
  świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
x* - na odc. Zamość - Biłgoraj kurs łączony z kursem 9:20 Zamość - Biłgoraj
x** - kurs w czwartki i niedziele łączony z kursem 9:10 Zamość - Łódź