Rozkład ważny od: 01.06.2021
BIŁGORAJ,D.A
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. MAJDAN NOWY 09:10 S 3
ALEKSANDRÓW II 15:25 S 3
ALEKSANDRÓW I SKRZ. SMÓLSKO SKRZ. 07:40 S 3
ALEKSANDRÓW II 11:15 Dm 3
12:45 S 3
16:25 Dm 3
BIDACZÓW ST.II 14:10 S 7
BIŁGORAJ,D.A DYLE 06:45 S 6
BIŁGORAJ,D.A ZAGUMNIE 14:35 S 7
CIOSMY
DŁUGI KĄT OSP BUKOWNICA 13:45 S 7
TERESZPOL UG
DŁUGI KĄT OSP TERESZPOL UG 06:45 Dm 7
GÓRECKO ST. 08:10 S 7
09:10 Dm 7
10:10 S 7
11:25 Dm 7
12:40 S 7
16:20 Dm 7
17:20 S 7
EDWARDÓW BRODZIAKI 12:30 S 4
GILÓW I WOLA KĄTECKA 15:35 S 1
HOSZNIA ORDYN.
GÓRNIKI 2948L/03 BUKOWNICA 15:30 Dm 7
TERESZPOL UG
GÓRNIKI LAS TERESZPOL UG 14:15 HDm 7
GÓRECKO ST. 14:40 S 7
GÓZD II SÓL 15:15 S 7
HUTA NOWA
GÓZD LIPIŃSKI BISZCZA I 11:20 Dm 6
BISZCZA III 15:45 S 6
HORYNIEC ZDRÓJ ŁUKOWA 849/68 11:45 dP* 3
LUBACZÓW 17:30 dnV 3
HUTA KRZESZOWSKA CIOSMY 13:45 S 6
SZELIGA
JÓZEFÓW UL.KR. MAJDAN NOWY 10:05 Dm 3
ALEKSANDRÓW II 13:40 Dm 3
JÓZEFÓW UL.KR. SMÓLSKO SKRZ. 06:55 Dm 3
ALEKSANDRÓW II 08:10 S 3
14:35 Dm 3
17:10 Dm 3
KAJETANÓWKA IGNATÓWKA 13:05 S 5
KOMODZIANKA DYLE 15:40 S 6
KOZAKI przy dr.gmi. TARNOGRÓD 11:35 S 4
DORBOZY
KRAKÓW M.D.A. STALOWA WOLA 09:15 $cmP 1
TARNOBRZEG
KRZESZÓW, 02 13:40 S 2
15:25 S 2
KSIĘŻPOL SZKOŁA MAJDAN ST. 07:00 S 6
ZANIE
KULASZE 12:15 S 5
LUBLIN, PŁD FRAMPOL 04:45 d 2
WYSOKIE 05:10 Dm 2
06:10 Dm 2
06:50 d 2
07:25 Dm 2
08:30 d 2
09:50 Dm 2
10:30 d 2
11:35 Dm 2
12:25 d 2
13:00 S 2
14:10 Dm 2
14:40 akh 2
16:15 S 2
17:20 an 2
19:15 Dm 2
LUBLIN, PŁD Zwierzyniec 10:17 S 7
SZCZEBRZESZYN 12:45 Dm 7
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 08:05 Dm 4
13:40 Dm 4
LUCHÓW DOLNY III TARNOGRÓD 10:45 S 4
15:45 S 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska STALOWA WOLA 10:30 47Pd 1
SANDOMIERZ D.A.
ŁUKOWA 849/68 CHMIELEK SZKOŁA 08:50 S 3
ŁUKOWA 849/68 SZOSTAKI 15:30 S 3
MALENNIK KOL. SÓL 07:35 Dm 7
ŁAZORY III 15:25 HDm 7
MARKOWICZE CEG. 835/112 06:55 S 7
MAZIARNIA CIOSMY 16:00 HDm 7
SZELIGA 16:25 S 7
MAZIARNIA SÓL 11:20 Dm 7
BIDACZÓW N.
MEDYKA Granica nr przystanku 1 PRZEMYŚL D.A. 13:55 akP* 1
19:40 dnP* 1
NOWA WIEŚ SKRZ. FRAMPOL 15:40 Dm 2
GORAJ
POTOK GÓRNY SKRZ. BISZCZA I 14:30 S 6
BISZCZA III 15:45 HDm 6
POTOK GÓRNY SKRZ. TARNOGRÓD 15:20 S 4
PRZEMYŚL D.A. PRZEWORSK D.A. 11:45 dP* 1
RADECZNICA II P - 10 LIPOWIEC TER.II 14:30 Dm 7
15:40 S 7
RYCZKI ŁAZORY III 16:25 S 1
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 10:40 Dm 1
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. TARNOGRÓD 07:45 d 1
LEŻAJSK D.A.
SIERAKÓW I ŁAZORY III 14:40 S 7
SOCHY I P-4 TERESZPOL UG 13:40 S 5
SZARAJÓWKA SKRZ. PŁUSY I skrz. 2 11:15 S 6
PŁUSY II 13:40 S 6
15:35 S 6
SZOZDY 2947L/01 BUKOWNICA 11:50 Dm 5
TERESZPOL UG
TARNOGRÓD Rynek 07:10 Dm 4
10:00 Dm 4
12:45 S 4
16:25 S 4
16:25 HD 4
17:30 S 4
TERESZPOL KUK.I SKRZ. 2919L/10 PANASÓWKA 06:45 S 5
BUKOWNICA
TOKARY SZK. 2808L/01 FRAMPOL 15:35 S 2
GORAJ
WARSZAWA D.A. ZACH. LUBLIN 09:15 dhP* 2
13:40 anP* 2
16:40 anP* 2
WOLA OBSZANSKA III TARNOGRÓD 14:30 S 4
RÓŻANIEC SZKOŁA 15:35 Dm 4
WÓLKA BISKA KSIĘŻPOL Szk. 14:45 S 6
ŻARY II
WÓLKA BISKA MAJDAN ST. 12:15 S 6
ZANIE
ZAGRODY KRZAKOWA G. 109148L/02 FRAMPOL 15:10 HDm 2
GORAJ
ZAGUMNIE 07:30 S 7
12:40 S 7
ZAMCH SKR CHMIELEK SZKOŁA 10:20 Dm 3
ŁUKOWA 849/68 12:20 S 3
15:15 S 3
16:10 Dm 3
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 14:30 S 3
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 13:30 S 3
DORBOZY
ZAMOŚĆ D.A. TERESZPOL UG 15:33 Dm 5
KOSOBUDY I,
ZAMOŚĆ D.A. Zwierzyniec 05:45 Dm 5
SZCZEBRZESZYN 06:25 d 5
07:15 Dm 5
08:05 Dm 5
08:30 $drt 5
08:55 Dm 5
09:30 Cdo 5
09:30 S 5
10:05 Dm 5
10:40 D 5
11:20 Dm 5
12:55 d 5
13:45 Dm 5
14:43 ACdm 5
15:25 Dm 5
16:20 Dm 5
17:45 dmn 5
17:45 15Pd 9
20:34 $cmP 5
ŻARY II KSIĘŻPOL Szk. 06:15 S 6
OZNACZENIA KURSÓW
$ - kursuje codziennie oprócz soboty
* - na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
1 - kursuje w poniedziałki
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
ak - nie kursuje w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.12 i 26.12
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych oraz w dniach 13.03-27.03
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
o - kursuje w dniu 31.12
P - kurs pospieszny
rt - nie kursuje w dniu 3 maja
S - kursuje w dni nauki szkolnej (od 15.05.2021)
V - kurs przyspieszony