Rozkład ważny od: 20.09.2021
BIŁGORAJ PUSZCZA 14A
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. MAJDAN NOWY 09:13 S 1 15:27 S 1
ALEKSANDRÓW II
ALEKSANDRÓW I SKRZ. SMÓLSKO SKRZ. 07:42 S 1 11:17 Dm 1
ALEKSANDRÓW II 12:47 S 1 16:28 HDm 1
BANACHY I, 01, 02 14:54 S 1
BIŁGORAJ MEWA III 06:50 Dm 1 08:40 S 1
09:19 S 1 12:11 D 1
17:04 Dm 1
CHMIELEK SZKOŁA 2943L/11 12:22 S 1
EDWARDÓW BRODZIAKI 12:32 S 1 14:41 S 1
GÓZD II SÓL 15:17 S 1
HUTA NOWA
GÓZD LIPIŃSKI BISZCZA I 11:22 Dm 1 15:47 S 1
BISZCZA III
HORYNIEC ZDRÓJ ŁUKOWA 849/68 17:32 dnV 1
LUBACZÓW
JÓZEFÓW UL.KR. MAJDAN NOWY 10:02 Dm 1 13:42 Dm 1
ALEKSANDRÓW II
JÓZEFÓW UL.KR. SMÓLSKO SKRZ. 06:57 Dm 1 08:12 S 1
ALEKSANDRÓW II 14:37 Dm 1 16:28 S 1
17:13 Dm 1
KOZAKI przy dr.gmi. TARNOGRÓD 11:17 S 1
DORBOZY
KRZESZÓW, 02 13:43 S 1 15:28 S 1
KSIĘŻPOL SZKOŁA MAJDAN ST. 07:02 S 1
ZANIE
KULASZE 12:17 S 1
KULASZE DEREŹNIA 15:26 S 1
LUCHÓW DOLNY II PŁUSY I skrz. 2 13:44 HDm 1
PŁUSY II
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 08:03 Dm 1 13:44 S 1
LUCHÓW DOLNY III TARNOGRÓD 10:47 S 1 15:49 S 1
ŁUKOWA 849/68 CHMIELEK SZKOŁA 08:52 S 1
ŁUKOWA 849/68 SZOSTAKI 15:42 S 1
MAJDAN STARY DEREŹNIA III 04:51 Dm 1 05:46 Dm 1
08:19 Dm 1 12:41 Dm 1
14:41 Dm 1
MALENNIK KOL. SÓL 07:42 Dm 1 15:27 HDm 1
ŁAZORY III
MARKOWICZE CEG. 835/112 06:57 S 1
MARKOWICZE Z-D DEREŹNIA III 13:06 S 1
MARKOWICZE Z-D DEREŹNIA III 13:56 S 1
ZANIE
MAZIARNIA SÓL 11:22 Dm 1
BIDACZÓW N.
POTOK GÓRNY SKRZ. BISZCZA I 14:32 S 1 15:47 HDm 1
BISZCZA III
POTOK GÓRNY SKRZ. TARNOGRÓD 15:23 S 1
RUDA SOLSKA III 06:32 S 1 07:25 S 1
12:36 S 1 14:21 S 1
15:26 S 1
RYCZKI ŁAZORY III 16:27 S 1
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 10:42 Dm 1
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. TARNOGRÓD 07:32 d 1
LEŻAJSK D.A.
SIERAKÓW I ŁAZORY III 14:42 S 1
STANISŁAWÓW II SMÓLSKO SKRZ. 15:37 HDm 1
ALEKSANDRÓW II
SZARAJÓWKA SKRZ. PŁUSY I skrz. 2 11:17 S 1 13:42 S 1
PŁUSY II 15:37 S 1
TARNOGRÓD Rynek 10:04 Dm 1 12:49 S 1
TARNOGRÓD Rynek KORCHÓW II SZKO 07:14 Dm 1
TARNOGRÓD Rynek MAJDAN SZKOŁA 16:28 Dm 1 17:28 S 1
ZANIE
WOLA OBSZANSKA III TARNOGRÓD 14:33 S 1 15:38 Dm 1
RÓŻANIEC SZKOŁA
WÓLKA BISKA KSIĘŻPOL Szk. 14:47 S 1
ŻARY II
WÓLKA BISKA MAJDAN ST. 12:17 S 1
ZANIE
ZAMCH SKR CHMIELEK SZKOŁA 10:22 Dm 1 15:17 S 1
ŁUKOWA 849/68 16:22 Dm 1
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 14:32 S 1
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 13:32 D 1
DORBOZY
ZANIE DEREŹNIA III 06:34 Dm 1 07:29 S 1
10:26 Dm 1 15:21 Dm 1
ŻARY II KSIĘŻPOL Szk. 06:07 S 1
OZNACZENIA KURSÓW
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie wakacji, ferii zimowych i przerw
  świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony