Rozkład ważny od: 01.03.2020
ZAMOŚĆ D.A.
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny przyjazdu
BIŁGORAJ,D.A TERESZPOL UG 07:31 D 1 12:43 ACd 1
KOSOBUDY I, 16:02 ACd 1 17:06 D 1
BIŁGORAJ,D.A Zwierzyniec 06:25 D 1 07:08 ACd 1
SZCZEBRZESZYN 07:47 R 1 08:36 D 1
09:10 D 1 09:51 ACd 1
10:14 D 1 10:51 ACd 1
12:10 ACd 1 12:40 S 1
14:15 ACd 1 15:04 D 1
15:36 D 1 16:04 ACdn 1
16:45 D 1 17:40 ACd 1
CZARNYSTOK III P - 7 MOKRELIPIE 07:33 Dm 1 08:34 S 1
SZCZEBRZESZYN 12:23 Dm 1
DOMINIKANÓWKA II P-7,P-8 07:31 S 0
GUCIÓW I, P-4 KRASNOBRÓD 15:24 Cd 4
ADAMÓW
HUTKÓW II przy dr.110861L 07:20 D 0 08:35 D 0
13:55 D 0 15:55 S 0
JÓZEFÓW UL.KR. KRASNOBRÓD 07:36 S 0 08:30 E 0
ADAMÓW 10:20 1-7d 0 12:10 S 0
13:15 D 0 14:55 1-7d 0
17:04 S 0 18:18 1-7dn 0
19:00 1-7dn 0
KĄTY II/I, P-8 07:44 S 0
KOL. SUCHOWOLA III, P-5, P-6 ADAMÓW 06:24 Eh 1 07:22 D 0
08:15 Eh 1 09:22 D 1
11:17 1-7dw 1 13:00 D 1
14:56 D7dm 1 16:40 Eh 1
KRAKÓW M.D.A. PACANÓW 14:19 1dP 1 19:39 aP 1
TARNOBRZEG 21:39 ahP 1
KRASNOBRÓD I P-9 ADAMÓW 07:24 Cd 4 20:46 Dm 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska PIOTRKÓW TRYB.D 18:50 RP 0
KIELCE D.A.
MAJDAN MAŁY KRASNOBRÓD 06:37 D 1 07:31 D(S) 1
ADAMÓW 08:28 1-7d 1 09:39 D 1
11:34 1-7d 1 14:04 Eh 1
16:56 HD 1 17:43 S 1
18:09 D7dm 1
NIEDZIELISKA KOLONIA I,P-10 08:48 HDm 1
PODLESIE DUŻE I, P-1, P-2 SZCZEBRZESZYN 07:30 Dm 1
NIEDZIELISKA
POTOK SENDERKI ADAMÓW 07:23 D 0
RADECZNICA II P - 10 SUŁOWIEC 11:30 Dm 1 15:00 Dm 1
SZCZEBRZESZYN
STARA HUTA I, P-7, P-8 ADAMÓW 16:10 S 1
STARA HUTA I, P-7, P-8 KRASNOBRÓD 12:44 D 1 17:45 S 1
ADAMÓW
STARA HUTA II KRASNOBRÓD 09:15 D 1 15:58 D 1
ADAMÓW
SUCHOWOLA I, P-19, P-20 ADAMÓW 17:57 HDm 1
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA 13:59 Dm 1
TUROBIN SZCZEBRZESZYN 07:37 Dm 1
ZWIERZYNIEC ADAMÓW 07:37 D 1
ZWIERZYNIEC KOSOBUDY I, 06:42 D 1 08:44 D 1
11:22 D 1 13:12 D 1
14:57 D 1
ZWIERZYNIEC KRASNOBRÓD 08:58 1-7d 1 11:03 1-7d 1
ADAMÓW 15:16 D 1
ZWIERZYNIEC SZCZEBRZESZYN 07:35 S 1 14:45 D 1
16:14 S 1 17:01 D 1
ZWIERZYNIEC TOPÓLCZA 07:35 Dm 1 08:45 S 1
MICHALÓW 12:48 Dm 1
ZWIERZYNIEC ul. Biłgorajska SZCZEBRZESZYN 05:50 D 1 06:45 D 1
08:40 D 1 11:11 S 1
13:30 D6d 4 18:05 D 1
19:20 HD 1 19:40 D 1
20:07 S 1 23:00 Dm 1
OZNACZENIA KURSÓW
(S) - w dni nauki szkolnej kursuje z przystanku Krasnobród ul. Lelewela, w pozostałe dni zaczyna z
  przystanku Krasnobród I
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - kursuje cały rok
S - kursuje w dni nauki szkolnej
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała