Rozkład ważny od: 18.01.2021
BIŁGORAJ,D.A
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny przyjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. ALEKSANDRÓW II 12:33 Dm 0
SMÓLSKO SKRZ.
BIŁGORAJ PL. W. 06:43 Dm 0
13:38 Dm 2
14:33 Dm 3
16:13 Dm 3
16:23 Dm 0
BUKOWNICA 2920L/01 07:36 S 0
CIOSMY SZKOŁA CIOSMY 07:45 S 0
14:29 S 0
DŁUGI KĄT OSP JÓZEFÓW 06:41 Dm 9
GÓRECKO ST. 09:31 Dm 0
11:01 Dm 9
13:05 Dm 0
GÓRNIKI JÓZEFÓW 07:25 Dm 0
GÓRECKO ST.
HORYNIEC ZDR. UL.Mickiewicza11 10:27 d 2
HORYNIEC ZDR. UL.Mickiewicza11 LUBACZÓW, ul Ju 16:29 aknP* 1
ŁUKOWA AGRONOMÓ
HUTA KRZESZOWSKA SZELIGA 06:42 Dm 1
CIOSMY
JÓZEFÓW UL.KR. ALEKSANDRÓW II 11:21 Dm 0
MAJDAN NOWY
JÓZEFÓW UL.KR. ALEKSANDRÓW II 15:47 Dm 0
SMÓLSKO SKRZ.
JÓZEFÓW UL.KR. GÓRECKO ST. 05:40 Dm 9
TERESZPOL UG
KAJETANÓWKA 07:49 D 0
KRAKÓW M.D.A. PACANÓW 20:29 $cmP 5
TARNOBRZEG
KSIĘŻPOL SZKOŁA 14:30 2-5T 0
15:08 1 0
KULASZE 13:27 S 3
LUBLIN DW.GŁ.PKS LUBLIN 17:16 dnV 0
WYSOKIE
LUBLIN, PŁD WYSOKIE 08:35 d 0
FRAMPOL 09:05 Dm 0
10:10 Dm 0
10:40 d 0
11:45 Dm 0
13:15 Dm 0
13:50 Dm 0
14:30 Dm 0
15:05 d 0
16:15 dm 0
18:05 Dm 0
18:50 akh 0
21:10 dn 0
23:00 Dm 0
LUBLIN, PŁD WYSOKIE 11:49 Dm 0
Turobin
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 09:27 Dm 1
KSIĘŻPOL TANEW 15:38 Dm 1
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska PIOTRKÓW TRYB.D 17:42 15P 9
KIELCE D.A.
MAJDAN ST. SZK. 07:45 D 3
MALENNIK KOL. JASIENNIK STARY 09:33 Dm 3
LIPINY DOLNE II
MAZIARNIA ŁAZORY III 13:20 Dm 0
BIDACZÓW N.
MEDYKA Centrum PRZEMYŚL D.A. 13:35 dnP 1
JAROSŁAW, UL.GR
PRZEMYŚL D.A. JAROSŁAW, UL.GR 16:35 aknP 1
RADECZNICA II P - 9 ZABURZE II 07:28 Dm 0
LIPOWIEC TER.II
RZESZÓW D.A. LEŻAJSK D.A. 17:25 Dm 0
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. ŁAŃCUT D.A 13:20 d 0
LEŻAJSK D.A.
SZARAJÓWKA I, 2956L/14 KORCHÓW V 08:10 S 3
PŁUSY II
TARNOGRÓD Rynek KSIĘŻPOL TANEW 11:15 Dm 0
TERESZPOL PORĘBY 2919L/05 PANASÓWKA 11:47 Dm 0
WARSZAWA D.A. ZACH. LUBLIN 12:15 dP* 1
19:44 dnP 1
WARSZAWA D.A. ZACH. RYKI D.A. 12:15 dP* 1
LUBLIN
WOLA OBSZANSKA III TARNOGRÓD 07:31 Dm 1
KSIĘŻPOL TANEW
WÓLKA BISKA ZANIE 14:17 D 3
MAJDAN ST.
WÓLKA BISKA ŻARY II 08:05 D 0
KSIĘŻPOL Szk.
ZAMCH SKR BABICE 13:12 Dm 0
CHMIELEK II
ZAMOŚĆ D.A. KOSOBUDY 07:34 Dm 0
TERESZPOL UG 14:17 Dm 0
ZAMOŚĆ D.A. SZCZEBRZESZYN 06:51 Dm 0
ZAMOŚĆ D.A. SZCZEBRZESZYN 07:45 Dm 0
Zwierzyniec 08:35 Dm 0
09:04 $cmP 0
09:21 D7d 0
10:11 Dm 0
10:15 47P 1
10:41 Dm 0
11:42 d 0
13:35 Dm 0
14:41 Dm 0
15:51 dg 0
16:41 d 0
17:30 Dm 0
18:26 Dm 0
20:50 dm 0
OZNACZENIA KURSÓW
$ - kursuje codziennie oprócz soboty
* - na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
1 - kursuje w poniedziałki
2-5 - kursuje od wtorku do piątku w dni robocze
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
ak - nie kursuje w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.12 i 26.12
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
g - nie kursuje w dniu 24.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
T - nie kursuje w poniedziałek
V - kurs przyspieszony