Rozkład ważny od: 17.09.2018
BIŁGORAJ,D.A
ROZKŁAD PRZYJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny przyjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. MAJDAN NOWY 14:20 D 1
KORCZÓW
ALEKSANDRÓW I SKRZ. SMÓLSKO MAŁE SK 10:17 S 0
BABICE 849/71 DORBOZY 08:00 HD 0
OBSZA APTEKA
BANACHY I, 01, 02 15:41 S 0
BIŁGORAJ PL. W. 05:48 S 3
06:33 D 3
07:43 D 3
07:48 D 0
08:33 D 3
09:33 D 3
12:28 D 3
13:23 D 3
14:23 D 3
14:48 S 3
15:25 D 3
15:53 S 3
16:28 D 3
BIŁGORAJ UL.KRZESZ. IV MEWA 13:36 S 2
15:11 S 2
BIŁGORAJ,D.A ZAGUMNIE 15:39 S 0
CIOSMY
BUKOWNICA 2920L/01 14:38 0
DŁUGI KĄT OSP JÓZEFÓW 06:40 D 0
GÓRECKO ST. 07:29 S 0
07:40 S 0
07:40 HD 0
08:40 D6d 0
10:00 D 0
11:00 D6d 0
12:00 D 0
13:03 D6d 0
15:00 D 0
16:00 D 0
17:00 D 0
18:05 D 0
EDWARDÓW 14:14 S 0
EDWARDÓW BRODZIAKI 13:19 S 0
KORCZÓW 15:35 S 0
GORAJ Rynek FRAMPOL 08:18 S 0
GORAJ Rynek HOSZNIA ORDYN. 13:23 2nF 0
JĘDRZEJÓWKA
GORAJ Rynek KONDRATY 07:38 S 0
HOSZNIA ORDYN.
GÓZD II HUTA KRZ.PODGÓR 06:45 D 0
SZELIGA
GÓZD LIPIŃSKI BISZCZA III 08:43 S 0
BISZCZA I 13:23 HD 0
HEDWIŻYN SZKOŁA II IGNATÓWKA 15:03 S 0
KAJETANÓWKA
HORYNIEC ZDR. UL.Mickiewicza11 LUBACZÓW, ul Ju 09:44 dhP 1
ŁUKOWA 16:29 anP 1
HUTA KRZESZOWSKA CIOSMY 14:51 S 0
DĄBROWICA I SKR
JÓZEFÓW UL.KR. GÓRECKO ST. 05:41 D 0
TERESZPOL UG
KAJETANÓWKA 07:44 S 0
KIELCE D.A. Plac Niepodległośc OPATÓW D.A. 18:50 EnV 1
SANDOMIERZ D.A.
KORCHÓW V KSIĘŻPOL Szk. 08:10 S 0
KOZAKI przy dr.gmi. DORBOZY 14:56 S 0
OBSZA APTEKA
KRAKÓW M.D.A. PACANÓW 18:30 aP 0
TARNOBRZEG 20:30 ahP 0
KRZESZÓW, 02 HUCISKO 16:11 S 0
KSIĘŻPOL SZKOŁA 15:09 S 0
LUBACZÓW, ul J.Słowacki 01 ŁUKOWA 10:18 D 2
LUBLIN DW.GŁ.PKS LUBLIN 17:20 dhV 0
WYSOKIE
LUBLIN, PŁD Turobin 11:48 Dm 0
SZCZEBRZESZYN 16:03 Dm 0
LUBLIN, PŁD WYSOKIE 08:40 Dm 0
FRAMPOL 10:45 dhw 0
15:40 Dm 0
16:20 dlw 0
18:55 dhw 0
21:15 anw 0
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 09:17 D 0
KSIĘŻPOL Szk. 15:40 D*6*dn 0
17:19 D 0
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska PIOTRKÓW TRYB.D 17:42 RP 5
KIELCE D.A.
ŁUKOWA 849/67 SZOSTAKI 06:40 S 0
MAJDAN ST. SZK. 08:03 S 0
MALENNIK KOL. JASIENNIK STARY 10:10 Dm 0
LIPINY DOLNE II
MARKOWICZE Z-D 14:02 S 0
MARKOWICZE, CEG. 835/111 15:10 S 0
MAZIARNIA CIOSMY 07:36 S 0
MAZIARNIA ŁAZORY III 13:20 Dm 0
BIDACZÓW N.
MEDYKA CENTRUM HANDLOWE06 PRZEMYŚL D.A. 05:30 dP 1
JAROSŁAW, UL.GR 09:40 dhP 1
13:35 anP 1
OBSZA APTEKA 863/37 RÓŻANIEC SZKOŁA 08:55 S 0
TARNOGRÓD
OBSZA SKRZYŻOWANIE DORBOZY 07:27 S 0
OLCHOWIEC
PRZEMYŚL D.A. JAROSŁAW, UL.GR 16:35 anP 1
RADECZNICA II P - 9 TEODORÓWKA I SK 07:30 S 0
FRAMPOL
RADECZNICA II P - 9 ZABURZE II 07:28 S 0
LIPOWIEC TER.II
RZESZÓW D.A. LEŻAJSK D.A. 16:41 akwn [LEż] 0
RZESZÓW D.A. LEŻAJSK D.A. 17:25 dw 0
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. LEŻAJSK D.A. 20:30 5fd 0
TARNOGRÓD
RZESZÓW D.A. ŁAŃCUT D.A 13:23 a 0
LEŻAJSK D.A. 22:08 7fnd 0
SIERAKÓW I ŁAZORY III 16:00 Dm 0
ST.WOLA ul.Okulickiego D.A. RUDNIK RYNEK 14:59 DV 12
KRZESZÓW
SZARAJÓWKA SKRZ. KORCHÓW V 15:29 S 0
KORCHÓW I 16:39 S 0
TARNOGRÓD Rynek KSIĘŻPOL Szk. 10:25 D 0
11:25 D6dn 0
12:55 D 0
13:55 D 0
16:35 HD 0
TOKARY SZK. 2808L/01 GRÓDKI SZKOŁA 07:37 S 0
ZAGRODY I KRZ.G
WARSZAWA D.A. ZACH. LUBLIN 12:15 dP 1
14:20 akP 1
19:55 dnP 1
22:55 dnP 1
WARSZAWA D.A. ZACH. RYKI D.A. 12:15 dP 1
LUBLIN
WÓLKA BISKA ZANIE 15:20 S 0
KULASZE
WÓLKA BISKA ŻARY II 08:05 S 0
KSIĘŻPOL Szk. 15:20 S 0
ZAGUMNIE 07:46 S 0
13:01 S 0
ZAMCH SKR 07:23 S 0
13:12 S 0
ZAMCH SKR DORBOZY 08:40 D 0
OLCHOWIEC 16:08 DH* 0
ZAMCH SKR DORBOZY 06:48 HD 0
SZOSTAKI 15:00 S 0
ZAMCH SKR ŁUKOWA 14:26 HD 0
ZAMCH SKR OBSZA APTEKA 12:05 S 0
RÓŻANIEC SZKOŁA
ZAMOŚĆ D.A. KOSOBUDY 07:33 D 0
TERESZPOL UG 10:24 ACd 0
14:18 ACd 0
17:43 D 0
ZAMOŚĆ D.A. SZCZEBRZESZYN 06:51 D 0
Zwierzyniec 07:45 D 0
08:35 D 0
09:22 ACd 0
10:15 RP 1
10:41 ACd 0
11:52 ACd 0
14:41 ACd 0
15:34 ACd 0
15:51 D 0
16:41 ACd 0
17:06 D 0
17:30 ACdn 0
18:09 D 0
20:52 R 0
ZWIERZYNIEC TERESZPOL UG 09:20 S 0
Panasówka 11:50 D 0
OZNACZENIA KURSÓW
[LEż] - kurs firmy PKS LEżAJSK
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
* - nie kursuje w soboty i w dzień Bożego Ciała
*6* - kursuje w soboty na trasie Tarnogród Rynek - Biłgoraj DA
2 - kursuje we wtorki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F - kursuje w okresie ferii letnich i zimowych, oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
l - nie kursuje w dniu 31.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - kursuje cały rok
S - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała