Rozkład ważny od: 17.01.2020
ZAMOŚĆ D.A.
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
BIŁGORAJ,D.A KOSOBUDY 06:00 D 4 08:51 ACd 4
TERESZPOL UG 12:43 ACd 4 16:10 D 4
BIŁGORAJ,D.A SZCZEBRZESZYN 05:30 D 3 06:25 D 3
Zwierzyniec 07:15 D 3 08:00 ACd 3
09:20 ACd 3 10:20 ACd 3
11:50 D 3 12:15 S 3
13:20 ACd 3 14:10 D 3
14:30 ACd 3 15:20 ACd 3
15:45 D 3 16:10 ACdn 3
17:05 D 3 19:30 R 3
CZARNYSTOK III P - 8 BODACZÓW 08:58 Dm 2 14:20 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
CZARNYSTOK III P - 8 NIEDZIELISKA 17:15 S 2
SZCZEBRZESZYN
DOMINIKANÓWKA II P-7,P-8 ADAMÓW 15:08 S 4
KRASNOBRÓD
GUCIÓW I, P-3 ADAMÓW 13:00 Cd 4 17:17 D 4
KRASNOBRÓD
JÓZEFÓW UL.KR. ADAMÓW 07:45 1-7d 4 09:10 S 4
KRASNOBRÓD 10:40 D 4 12:20 1-7d 4
14:25 S 4 15:40 1-7d 4
16:40 1-7dn 4
KOL. SUCHOWOLA III, P-5, P-6 ADAMÓW 06:50 Eh 4 07:50 D 4
09:20 1-7dw 4 11:00 D 4
13:30 1-7dw 4 15:10 D 4
17:10 Eh 4 18:50 Dm 4
KRAKÓW M.D.A. SZCZEBRZESZYN 04:45 aP 1 08:00 ahP 1
Zwierzyniec 14:45 7akmP 1
KRASNOBRÓD I P-9 ADAMÓW 15:20 S 4 18:10 Cd 4
19:30 Dm 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska SZCZEBRZESZYN 09:10 RP 1
Zwierzyniec
MAJDAN MAŁY ADAMÓW 08:05 D 4 09:40 1-7d 4
KRASNOBRÓD 11:40 1-7d 4 14:40 D 4
15:08 1-7d*** 4 16:03 D 4
18:10 D 4
PODLESIE DUŻE I, P-1, P-2 NIEDZIELISKA 15:30 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
POTOK SENDERKI ADAMÓW 14:30 S 4 15:26 S 4
POTOK SENDERKI ADAMÓW 15:26 HD 4
KRASNOBRÓD
RADECZNICA II P - 9 NIEDZIELISKA 08:05 Dm 2 11:44 Dm 2
SUŁÓW
STARA HUTA II ADAMÓW 07:28 S 4 13:40 D 4
STARA HUTA II ADAMÓW 10:20 D 4
KRASNOBRÓD
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA 08:40 S 3 13:20 S 3
TUROBIN SZCZEBRZESZYN 12:40 Dm 2 15:40 Dm 2
ZWIERZYNIEC ADAMÓW 06:30 D 4 08:28 1-7d 4
KRASNOBRÓD 12:40 D 4 14:04 D 4
ZWIERZYNIEC KOSOBUDY 05:05 D 3 07:00 D 3
09:50 D 3 11:15 D 3
13:25 D 3 15:25 D 3
ZWIERZYNIEC MICHALÓW 10:30 Dm 2 15:25 Dm 2
TOPÓLCZA
ZWIERZYNIEC Niedzieliska 10:00 Dm 2
SZCZEBRZESZYN
ZWIERZYNIEC SZCZEBRZESZYN 09:35 S 3 12:55 D 3
15:10 D 3
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE SZCZEBRZESZYN 04:48 D 3 06:57 D 3
10:55 D 3 11:40 6d 3
14:05 S 3 16:47 D 3
17:05 Cd 3 17:55 D 3
18:25 S 3 20:30 Dm 3
OZNACZENIA KURSÓW
*** - w dni nauki szkolnej kursuje do Dominikanówki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
ak - nie kursuje w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.12 i 26.12
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - kursuje cały rok
S - kursuje w dni nauki szkolnej
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała