Rozkład ważny od: 03.06.2019
BIŁGORAJ,D.A
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. MAJDAN NOWY 08:30 S 3
ALEKSANDRÓW II 09:10 D 3
14:25 6dn 3
14:25 7Kdn 3
ALEKSANDRÓW I SKRZ. SMÓLSKO MAŁE SK 06:30 S 3
ALEKSANDRÓW II 07:25 D 3
11:15 D 3
12:30 D 3
13:25 S 3
15:45 S 3
16:25 Dm 3
18:05 Dm 3
BIŁGORAJ MEWA III 06:41 D 1
BIŁGORAJ,D.A ZAGUMNIE 14:35 S 7
CIOSMY
CHŁOPKÓW DYLE 15:20 Dm 7
CIOSMY DĄBROWICA I SKR 06:30 S 7
DŁUGI KĄT OSP BUKOWNICA 11:25 D6d 7
TERESZPOL UG 13:45 S 7
DŁUGI KĄT OSP TERESZPOL UG 06:45 D 7
GÓRECKO ST. 08:10 S 7
09:10 D6d 7
10:10 D 7
12:40 Dl 7
14:10 HD6d 7
16:10 D 7
17:10 D 7
18:30 Dm 7
EDWARDÓW BRODZIAKI 12:30 S 1
GILÓW I WOLA KĄTECKA 15:25 S 1
HOSZNIA ORDYN.
GORAJ Rynek FRAMPOL 13:40 S 2
GORAJ Rynek JĘDRZEJÓWKA 07:40 2nF 2
HOSZNIA ORDYN.
GÓRNIKI TERESZPOL UG 05:40 HDl 7
GÓRECKO ST. 14:40 S 7
GÓRNIKI 2948L/03 BUKOWNICA 15:30 D 7
TERESZPOL UG
GÓZD II SÓL V- SZKOŁA 15:15 S 7
HUTA NOWA
GÓZD LIPIŃSKI BISZCZA I 11:20 D 6
BISZCZA III 15:35 Dm 6
HORYNIEC ZDRÓJ ŁUKOWA 849/68 12:20 dP* 2
LUBACZÓW 17:30 dhV 3
HUTA KRZESZOWSKA CIOSMY 13:40 S 7
SZELIGA
JÓZEFÓW UL.KR. MAJDAN NOWY 10:10 D 3
ALEKSANDRÓW II 13:40 S 3
15:25 D 3
JÓZEFÓW UL.KR. SMÓLSKO MAŁE SK 06:55 D 3
ALEKSANDRÓW II 07:40 D 3
14:35 D 3
17:05 Dm 3
JÓZEFÓW UL.KR. TERESZPOL UG 05:50 S 7
GÓRECKO ST.
KAJETANÓWKA IGNATÓWKA 06:45 S 6
13:05 S 6
KOZAKI przy dr.gmi. TARNOGRÓD 11:15 S 4
DORBOZY
KRAKÓW M.D.A. ST.WOLA D.A. 06:00 aP 1
TARNOBRZEG 09:15 ahP 1
KRZESZÓW, 02 HARASIUKI 13:30 S 2
LIPINY DOLNE II 15:25 S 2
15:25 HDm 2
KSIĘŻPOL SZKOŁA MAJDAN ST. 07:00 S 6
ZANIE
LIPINY DOLNE TARNOGRÓD 11:45 S 4
LUBACZÓW TARNOGRÓD 06:40 S 4
OBSZA APTEKA
LUBACZÓW ul. Słowackiego 02 ŁUKOWA 849/68 06:20 HD 3
LUBLIN, PŁD FRAMPOL 04:45 Dm 2
WYSOKIE 06:10 dnw 2
06:50 dhw 2
08:30 Dm 2
09:10 Dm 2
10:30 D 2
10:30 Cd 2
11:35 Dm 2
12:25 dnw 2
14:40 dhw 2
15:20 7dm 2
17:25 anw 2
LUBLIN, PŁD Zwierzyniec 10:17 Dm 7
SZCZEBRZESZYN 12:45 Dm 7
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 08:05 D 4
13:40 D(6)n 4
LUCHÓW DOLNY III TARNOGRÓD 10:45 D 4
15:40 D 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska ST.WOLA D.A. 10:30 RP 1
SANDOMIERZ D.A.
ŁUKOWA 849/68 SZOSTAKI 15:30 S 3
ŁUKOWA II SZK. 2943L/18 SZARAJÓWKA 12:20 S 3
SZOSTAKI
MARKOWICZE CEG. 835/112 06:55 S 7
MAZIARNIA CIOSMY 16:00 D 7
SZELIGA
MAZIARNIA SÓL V- SZKOŁA 11:20 Dm 7
BIDACZÓW N.
MEDYKA Centrum Handlowe 06 PRZEMYŚL D.A. 14:25 akP* 1
20:00 dnP* 1
23:00 dnP* 1
NOWA WIEŚ SKRZ. FRAMPOL 15:40 Dm 2
GORAJ
POTOK GÓRNY SKRZ. BISZCZA I 14:30 S 6
BISZCZA III
POTOK GÓRNY SKRZ. TARNOGRÓD 15:20 S 4
PRZEMYŚL D.A. 12:20 dP* 1
RADECZNICA II P - 10 LIPOWIEC TER.II 14:30 S 7
15:40 Dm 7
RYCZKI ŁAZORY III 16:00 S 1
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 10:40 ndw 1
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 18:20 akwn [LEż] 1
LEŻAJSK D.A.
RZESZÓW D.A. TARNOGRÓD 07:45 a 1
LEŻAJSK D.A. 15:00 5fd 1
16:20 7fnd 1
SIERAKÓW I ŁAZORY III 14:10 Dm 7
SOCHY I P-4 PANASÓWKA 13:40 S 5
TERESZPOL UG
ST.WOLA ul.Okulickiego D.A. HARASIUKI 10:00 DVl 1
LIPINY DOLNE II
SZARAJÓWKA SKRZ. KORCHÓW I 11:15 S 6
KORCHÓW V 13:40 S 6
15:20 S 6
SZARAJÓWKA SKRZ. TARNOGRÓD 06:05 HD 4
SZOZDY 2947L/01 BUKOWNICA 11:50 S 5
TERESZPOL UG
TARNOGRÓD Rynek 07:10 D 4
09:00 D 4
10:00 D6n 4
12:45 D 4
15:18 HD 4
16:10 D 4
17:30 D6n 4
19:15 Dm 4
TOKARY SZK. 2808L/01 FRAMPOL 15:15 S 2
GORAJ
WARSZAWA D.A. ZACH. LUBLIN 05:35 dnP* 1
09:50 dhP* 1
13:40 anP* 1
16:40 anP* 1
WOLA OBSZANSKA III KORCHÓW I 15:25 HDm 4
KORCHÓW V
WOLA OBSZANSKA III TARNOGRÓD 14:30 S 4
RÓŻANIEC SZKOŁA 15:25 S 4
WÓLKA BISKA KSIĘŻPOL Szk. 14:20 S 6
ŻARY II
WÓLKA BISKA MAJDAN ST. 12:25 S 6
ZANIE
ZAGRODY I K.G.835/67 FRAMPOL 15:05 S 2
GORAJ
ZAGRODY I K.G.835/67 FRAMPOL 15:05 HDm 2
RADZIĘCIN I SKR
ZAGUMNIE 07:30 S 7
12:40 S 7
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 08:50 S 3
10:20 S 3
11:40 D 3
13:30 D7*dm 3
14:30 D 3
15:05 S 3
16:00 D 3
ZAMOŚĆ D.A. TERESZPOL UG 05:54 D 5
KOSOBUDY I, 11:09 ACd 5
14:28 ACd 5
15:33 D 5
ZAMOŚĆ D.A. Zwierzyniec 05:05 D 5
SZCZEBRZESZYN 05:45 ACd 5
06:25 R 5
07:15 D 5
08:29 ACd 5
08:54 D 5
09:29 ACd 5
10:50 ACd 5
12:54 ACd 5
13:44 D 5
14:14 D 5
14:43 ACdn 5
15:25 D 5
16:20 ACd 5
17:45 RP 5
18:35 aP 5
20:35 ahP 5
ZWIERZYNIEC PANASÓWKA 06:55 S 5
BUKOWNICA
ZYNIE OSP, 12 KSIĘŻPOL Szk. 06:25 S 6
OZNACZENIA KURSÓW
[LEż] - kurs firmy PKS LEżAJSK
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
(6) - kursuje w soboty na trasie Biłgoraj DA - Tarnogród Rynek
* - na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
2 - kursuje we wtorki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
7* - Kursuje w niedziele w roku szkolnym
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
F - kursuje w okresie ferii letnich i zimowych, oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
H - kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych
K - nie kursuje od 1 lipca do 30 września
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
l - nie kursuje w dniu 31.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - kursuje cały rok
S - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała