Rozkład ważny od: 24.09.2020
BIŁGORAJ,D.A
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ALEKSANDRÓW I SKRZ. MAJDAN NOWY 09:10 S 3
ALEKSANDRÓW II
ALEKSANDRÓW I SKRZ. SMÓLSKO SKRZ. 07:40 S 3
ALEKSANDRÓW II 11:15 D 3
12:45 S 3
BIDACZÓW ST.II 14:10 S 7
BIŁGORAJ MEWA III 06:41 D 9
BIŁGORAJ,D.A ZAGUMNIE 14:35 S 7
CIOSMY
DŁUGI KĄT OSP BUKOWNICA 11:25 D 7
TERESZPOL UG 13:45 S 7
DŁUGI KĄT OSP TERESZPOL UG 06:45 S 7
GÓRECKO ST. 07:45 S 7
09:10 S 7
10:10 D 7
12:40 S 7
14:10 HD 7
16:20 S 7
17:40 S 7
EDWARDÓW BRODZIAKI 12:30 S 4
GILÓW I WOLA KĄTECKA 15:35 S 1
HOSZNIA ORDYN.
GORAJ Rynek FRAMPOL 08:50 S 2
13:40 S 3
17:40 S 2
GÓRNIKI TERESZPOL UG 14:40 S 7
GÓRECKO ST.
GÓRNIKI 2948L/03 BUKOWNICA 15:30 D 7
TERESZPOL UG
GÓZD II SÓL 15:15 S 7
HUTA NOWA
GÓZD LIPIŃSKI BISZCZA I 11:20 D 6
BISZCZA III 15:45 S 6
HORYNIEC ZDRÓJ LUBACZÓW 17:30 dhV 3
HORYNIEC ZDRÓJ ŁUKOWA 849/68 12:20 dP* 2
LUBACZÓW
HUTA KRZESZOWSKA CIOSMY 13:45 S 7
SZELIGA
HUTA PODGÓRNA CIOSMY 09:00 S 7
SZELIGA
JÓZEFÓW UL.KR. MAJDAN NOWY 10:05 S 3
ALEKSANDRÓW II 13:40 S 3
15:25 D 3
JÓZEFÓW UL.KR. SMÓLSKO SKRZ. 06:55 D 3
ALEKSANDRÓW II 08:10 S 3
14:35 D 3
16:25 D 3
17:40 S 3
KAJETANÓWKA IGNATÓWKA 06:45 S 6
13:05 S 5
KOMODZIANKA DYLE 15:40 S 6
KOZAKI przy dr.gmi. TARNOGRÓD 11:35 S 4
DORBOZY
KRAKÓW M.D.A. STALOWA WOLA 09:15 $P 1
TARNOBRZEG
KRZESZÓW, 02 13:40 S 2
15:25 S 2
KSIĘŻPOL SZKOŁA MAJDAN ST. 07:00 S 6
ZANIE
KULASZE 12:15 S 5
LUBLIN, PŁD FRAMPOL 04:45 dh 2
WYSOKIE 05:10 D 2
06:10 D 2
06:50 d 2
07:30 D 2
07:50 d 2
08:30 D 2
09:10 d 2
09:50 D 2
10:30 d 2
11:35 Dm 2
12:25 d 2
13:00 D 2
14:10 D 2
14:40 dh 2
16:15 D 2
17:15 dn 2
19:15 Dm 2
LUBLIN, PŁD Zwierzyniec 10:17 S 7
SZCZEBRZESZYN 12:45 Dm 7
LUCHÓW DOLNY II TARNOGRÓD 08:05 S 4
13:40 Dm 4
LUCHÓW DOLNY III TARNOGRÓD 10:45 S 4
15:45 D 4
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska STALOWA WOLA 10:30 47P 1
SANDOMIERZ D.A.
ŁUKOWA 849/68 CHMIELEK SZKOŁA 08:50 S 3
ŁUKOWA 849/68 SZOSTAKI 15:30 S 3
MALENNIK KOL. SÓL 07:35 Dm 7
ŁAZORY III 15:25 HD 7
MARKOWICZE CEG. 835/112 06:55 S 7
MAZIARNIA CIOSMY 16:25 D 7
SZELIGA
MAZIARNIA SÓL 11:20 Dm 7
BIDACZÓW N.
MEDYKA Centrum PRZEMYŚL D.A. 20:00 dnP* 1
NOWA WIEŚ SKRZ. FRAMPOL 15:40 Dm 2
GORAJ
POTOK GÓRNY SKRZ. BISZCZA I 14:30 S 6
BISZCZA III 15:35 HD 6
POTOK GÓRNY SKRZ. TARNOGRÓD 15:20 S 4
PRZEMYŚL D.A. 12:20 dP* 1
RADECZNICA II P - 10 LIPOWIEC TER.II 14:30 S 7
15:40 S 7
RYCZKI ŁAZORY III 16:25 S 1
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 10:40 D 1
KRZESZÓW
RZESZÓW D.A. HARASIUKI 18:20 akwn [LEż] 1
LEŻAJSK D.A.
RZESZÓW D.A. TARNOGRÓD 07:50 a 1
LEŻAJSK D.A.
SIERAKÓW I ŁAZORY III 14:40 S 7
SOCHY I P-4 TERESZPOL UG 13:40 S 5
SZARAJÓWKA SKRZ. PŁUSY I skrz. 2 11:15 S 6
PŁUSY II 13:40 S 6
15:35 S 7
SZOZDY 2947L/01 BUKOWNICA 11:50 S 5
TERESZPOL UG
TARNOGRÓD P.BŁON. 835/124 07:10 D 4
TARNOGRÓD Rynek 10:00 D 4
12:45 S 4
16:25 D 4
17:35 D 4
19:10 Dm 4
TERESZPOL KUK.I SKRZ. 2919L/10 PANASÓWKA 06:45 S 5
BUKOWNICA
TOKARY SZK. 2808L/01 FRAMPOL 15:35 S 2
GORAJ
WARSZAWA D.A. ZACH. LUBLIN 13:40 anP* 1
16:40 anP* 1
WOLA OBSZANSKA III TARNOGRÓD 14:30 S 4
RÓŻANIEC SZKOŁA 15:35 S 4
WÓLKA BISKA KSIĘŻPOL Szk. 14:45 S 6
ŻARY II
WÓLKA BISKA MAJDAN ST. 12:15 S 6
ZANIE
ZAGRODY KRZAKOWA G. 109148L/02 FRAMPOL 15:10 HDm 2
GORAJ 16:20 S 2
ZAGUMNIE 07:30 S 7
12:40 S 7
ZAMCH SKR CHMIELEK SZKOŁA 10:20 S 3
ŁUKOWA 849/68 11:40 D 3
15:15 S 3
16:20 D 3
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 14:30 S 3
ZAMCH SKR ŁUKOWA 849/68 13:30 S 3
DORBOZY
ZAMOŚĆ D.A. TERESZPOL UG 05:54 S 5
KOSOBUDY I, 14:28 S 5
15:33 S 5
ZAMOŚĆ D.A. Zwierzyniec 05:45 d 5
SZCZEBRZESZYN 06:25 R 5
07:15 D 5
07:50 S 5
08:30 D7 5
08:55 S 5
09:30 d 5
10:50 D 5
11:20 S 5
12:55 d 5
13:45 S 5
14:15 S 5
14:43 S 5
15:25 S 5
16:20 D 5
17:45 R 5
17:45 15P 9
20:34 $P 5
ŻARY II KSIĘŻPOL Szk. 06:15 S 6
OZNACZENIA KURSÓW
[LEż] - kurs firmy PKS LEżAJSK
  - kursy bez oznaczenia są kursami firmy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.
$ - kursuje codziennie oprócz soboty
* - na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
1 - kursuje w poniedziałki
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
HD - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych
  przerw świątecznych oraz w dniach 13.03-27.03
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - kursuje cały rok
S - kursuje w dni nauki szkolnej
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała