ROZKŁAD JAZDY

rozkład ważny od: 24.05.2020r

         Informacja telefoniczna

  • 84 686-11-91 - Dworzec autobusowy w Biłgoraju, czynny: pon.-pt. w godz. 5:30-17:30
  • 84 686-11-17 - Kasa biletów miesięcznych, czynna: pon.-pt. w godz. 7:00-15:00
  • 570 555 891 - Dyspozytornia Biłgoraj, czynna całodobowo
  • 730 200 733 - Dworzec Zamość, czynny: pon.-pt w godz.7:00-19:00, sob. w godz. 7:00-15:00


Wybierz miejscowość z której planujesz wyjazd (poniżej lista)
i zobacz rozkład jazdy na interesującym Cię przystanku
lub znajdź połączenie


A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   T   W   Z  



  • DWORCE AUTOBUSOWE

D.A. Biłgoraj - odjazdy z dworca D.A. Zamość - odjazdy z dworca
D.A. Biłgoraj - przyjazdy na dworzec D.A. Zamość - przyjazdy na dworzec
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 1 D.A. Zamość - Stanowisko 1
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 2 D.A. Zamość - Stanowisko 2
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 3 D.A. Zamość - Stanowisko 3
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 4 D.A. Zamość - Stanowisko 4
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 5
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 6
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 7

  • A

ADAMÓW - UG 849/35
ADAMÓW - UG 849/34
ALEKSANDROW I
ALEKSANDRÓW II
ALEKSANDRÓW III KOŚCIÓŁ
ALEKSANDRÓW III SZKOŁA
ALEKSANDRÓW II OŚ. ZDROWIA
ALEKSANDRÓW IV skr.853/06A 07
ALEKSANDRÓW I SKRZ.
ALEKSANDRÓW I SZKOŁA
ALEKSANDRÓW IV ST.PALIW
ALEKSANDRÓW IV SKRZ.
  • B

BABICE 849/70
BABICE skrzyżowanie 2953L/05
BABICE I
BABICE skrzyżowanie 2956L/15
BABICE WIEŚ I
BABICE WIEŚ II
BAGNO LAS 858/42
BAGNO LAS 858/41
BIAŁOWOLA P-9,P-10
BIAŁOWOLA P-7, P-8
BIAŁOWOLA P-5, P-6
BIŁGORAJ UL KRZESZ. I
BIŁGORAJ UL.KRZRSZ.II
BIŁGORAJ UL. KOŚCIUSZKI KINO
BIŁGORAJ MEWA III
BIŁGORAJ MEWA IV
BIŁGORAJ, Bank PKO
BIŁGORAJ PUSZCZA 14A
BIŁGORAJ PUSZCZA 13A
BIŁGORAJ Ul.KOŚC. Sp.Mieszk.
BIŁGORAJ UL. KOŚC. SDH 858/14C
BIŁGORAJ UL. KOŚC.SZPITAL
BIŁGORAJ - ZUS 858/14B
BIŁGORAJ AUTODROM
BIŁGORAJ,D.A
BIŁGORAJ UL.DŁUGA
BIŁGORAJ UL.LUBELSKA 2924L/04
BIŁGORAJ UL. LUB. 2924L/04
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI
BIŁGORAJ PL. W.
BIŁGORAJ UL. KS. J.Popiełuszki
BIŁG.UL.ZAM.IV.RAPY
BIŁG. UL. ZAM.III. RAPY
BIŁGORAJ UL.MONIUSZ. TARTAK
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI - ZALEW
BIŁGORAJ UL. ZAM. I
BIŁGORAJ UL.ZAMOJSKA II
BISKUPIE
BODACZÓW 74-2573-01
BODACZÓW 74-2575-02
BODACZÓW 74-2585-01
BODACZÓW 74-2586-02
BONDYRZ I P-6
BONDYRZ I P-5
BONDYRZ II P-7
BONDYRZ II P-8
BONDYRZ III P-12
BONDYRZ III P-11
BONDYRZ IV P-13
BONDYRZ IV P-14
BONDYRZ MEBLE
BONDYRZ SKLEP
BONDYRZ P-9
BONDYRZ P-10
BONONIA 835/75
BONONIA 835/76
BOŻA WOLA I P-7,P-8
BOŻA WOLA II P-9, P-10
BOŻY DAR 835/43
BRODY MAŁE
BRODY MAŁE III SKRZ.
BRODY DUŻE I, P-1
BRODY DUŻE I, P-2
BRODY DUŻE III, P-6
BRODY DUŻE II, P-4
BRODY DUŻE II, P-3
BRODY DUŻE IV, P-7
BRODY DUŻE III, P-5
BRODY DUŻE IV, P-8
BRODY MAŁE II TARTAK
BRODY MAŁE I TARTAK
BRZEZINY Józ. szkolny,
BRZEZINY Józ. szk. 2919L/15
BRZEZINY 2919L/14
BUDZYŃ
BUKOWNICA 2920L/01
  • C

CHMIELEK POM
CHMIELEK SZK. 2943L/10
CHMIELEK SZKOŁA 2943L/11
CHMIELEK II 2943L/12
CHMIELEK II 2943L/13
CHMIELEK KOLONIA
CMIŁÓW STACJA GAZOWA 835/05
ĆMIŁÓW STACJA GAZOWA
CZARNYSTOK III P - 7
CZARNYSTOK II P - 6
CZARNYSTOK II P - 5
CZERNIEJÓW II KOLONIA 835/17
CZERNIEJÓW II KOLONIA 835/18
CZERNIĘCIN GŁÓWNY KOLONIA
CZERNIĘCIN GŁ.SZKOŁA
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ 835/15
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ 835/16
CZERN.PODUCHOWNY CMENTARZ
  • D

DEREŹNIA SOLSKA II OSP
DEREŹNIA MAJDAŃSKA III
DEREŹNIA ZAGRODY I SZK. 05 06
DEREŹNIA KLIN
DEREŹNIA ZAGR. 03 04
DESZKOWICE II 848/25
DESZKOWICE II, 848/26
DESZKOWICE I, 848/23
DESZKOWICE I, 848/24
DŁUGI KĄT OSP
DŁUGI KĄT WIEŚ 2949L/03
DŁUGI KĄT PREFABET
DORBOZY
DRAGANY I 835/55
DRAGANY I 835/56
DRAGANY
  • F

FRAMPOL Rynek
  • G

Garwolin, Kościuszki PUP
Garwolin Al. Legionów, Zarz.09
GIEŁCZEW 835/53
GIEŁCZEW 835/52
GIERNIAK ZAJAZD 835/48
GIERNIAK ZAJAZD 835/47A
GŁUSZCZYZNA 835/13
GŁUSZCZYZNA
GOŃCZYCE 02
GOŃCZYCE, 01
GORAJ Rynek
GORAJEC ZAGROBLE I P - 2
GORAJEC STARA WIEŚ 74
GORAJEC STARA WIEŚ I P - 22
GORAJEC STARA WIEŚ I P - 21
GORAJEC ZAGROBLE I P - 1
GORAJ STACJA PALIW LPG 835/73
GORAJ STACJA PALIW LPG 835/74
GÓRECKO STARE 2919L/13
GRĘBÓW - CENTRUM
GROMADA 835/93
GROMADA 835/94
GROMADA I 2916L/03
GROMADA II 2916L/02
GROMADA III 2916L/01
GRUSZKA ZAPORSKA
GUCIÓW I, P-4
GUZÓWKA 835/61
GUZÓWKA 835/62
  • H

HARASIUKI, KOŚCIÓŁ 09
HARASIUKI 02
HEDWIŻYN I-SZKOŁA
HEDWIŻYN I-SZKOŁA 858/28
HEDWIŻYN II, 858/31
HEDWIŻYN II, 858/30
HEDWIŻYN III 858/33
HEDWIŻYN III 858/34
HUCISKO I, P-1, P-2
HUCISKO II, P-3, P-4
HUCISKO III, P-5, P-6
HUCISKO 1069R/04
HUTA TUROB. I SKRZ.NA OTRO.
HUTA TUROB. I SKRZ. NA OTR.
HUTKÓW I przy dr.110861L
HUTKI 849/43, 849/44
HUTKÓW II przy dr.110861L
HUTKÓW I, P-25,P-26
HUTKI, P-17
HUTKI, P-18
HUTKI, P-20
HUTKI III P-15
HUTKI III P-16
HUTKI, P-19
  • J

JABŁONNA III SZKOŁA 835/23
JABŁONNA III SZKOŁA 835/24
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃ.
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃSKA
JABŁONNA II URZĄD GMINY 835/21
JABŁONNA II URZĄD GMINY 835/22
JACNIA IV - kościół 849/40
JACNIA V - SKRZ.849/41
JACNIA VI - SKRZ. 849/42
JACNIA II, 849/37
JACNIA I, 849/36
JACNIA III KOŚCIÓŁ 849/39
JAROSŁAW, UL.GRUNWALDZKA 01
Jarosław Jana Pawła II
JÓZEFÓW ul. Kościuszki
JÓZEFIN 835/53
JÓZEFIN 835/54
JÓZEFÓW UL.KR.
JÓZEFÓW UL.Romanowskiego
  • K

KĄTY I, P-18
KĄTY I, P-17
KOLONIA POTOCZEK 849/31,849/32
KOLONIA SOKOŁÓWKA 835/81
KOLONIA SOKOŁÓWKA 835/82
KOL. SUCHOWOLA III, P-5, P-6
KOL. SUCHOWOLA II, P-3, P-4
KOL. SUCHOWOLA I P-1,P-2
KORCZÓW SZKOŁA 835/106
KORCZÓW 835/107
KORCZÓW 835/108
KORYTKÓW DUŻY 835/87
KORYTKÓW DUŻY 835/88
KORYTKÓW MAŁY 835/83
KORYTKÓW MAŁY 835/84
KOSOBUDY III, P-20
KOSOBUDY III, P-19
KOSOBUDY IV, P-22
KOSOBUDY IV, P-21
KOSOBUDY V, P-24
KOSOBUDY I, P-16
KOSOBUDY I, P-15
KOSOBUDY V, P-23
KRAKÓW M.D.A.
KRAKÓW al. J.Pawła II PL. Cent
KRAKÓW al.J.Pawła (Pl. Centr.)
KRASNOBRÓD III P-12
KRASNOBRÓD PODZAMEK I, P-14
KRASNOBRÓD PODZAMEK I, P-13
KRASNOBRÓD II P-11
KRASNOBRÓD II P-10
KRASNOBRÓD I P-9
KRZCZONÓW-skrz.Boży Dar 835/44
KRZESZÓW, 02
KSIĘŻPOL II
KSIĘZPOL II WIEŚ
KSIĘŻPOL II KOŚCIÓŁ
KSIĘŻPOL KOL.
KSIĘŻPOL TANEW
KSIĘŻPOL I -TANEW
KSIĘŻPOL SZKOŁA
  • L

LATYCZYN II P - 4
LATYCZYN I P - 14
LATYCZYN II P - 3
LATYCZYN I P - 13
LIPSKO POLESIE III- las 849/25
LIPSKO - piekarnia 849/14
LIPSKO - stawy 849/16
LIPSKO III - kościół 849/21
LIPSKO IV - kościół 849/22
LIPSKO - piekarnia 849/13
LIPSKO - stawy 849/15
LIPSKO P-3 P-4
LIPSKO P-1 P-2
LIPSKO I 849/18
LIPSKO II 849/19
LIPSKO POLESIE II, 849/24
LIPSKO POLESIE IV- las, 849/26
LIPSKO POLESIE I-tartak 849/23
ŁONIÓW (cmentarz) 08
ŁONIÓW 12
LUBLIN, ul. Abramowicka, Sz. N
LUBLIN ABRAMOW.Sierpińskieg 03
LUBLIN UL.ABRAMOWICKA WÓLKA 02
LUBLIN ABRAMOWICKA WÓLKA 01
LUBLIN Dworzec Gł. PKP(Kun.02)
LUBLIN DW.GŁ.PKS
LUBLIN Kunick..Sierpińskieg 02
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.02
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.01
LUBLIN, PŁD
ŁUBNICE /79 (na górce) /01
ŁUBNICE /79 (las) /02
LUCHÓW DOLNY I
LUCHÓW DOLNY II
LUCHÓW GÓRNY I
LUCHÓW GÓRNY II
ŁUKOWA II SZK. 2943L/18
ŁUKOWA I O.Z. 2943L/16
ŁUKOWA I O.Z. 2943L/17
ŁUKOWA 849/68
ŁUKOWA I 2943L/14
ŁUKOWA I 2943L/15
ŁUKOWA AGR.
  • M

MAJDAN WIELKI III P-3
MAJDAN WIELKI IV, P-5
MAJDAN WIELKI V, P-7
MAJDAN GROM WIEŚ
MAJDAN WIELKI II, P-2
MAJDAN WIELKI III, P-4
MAJDAN WIELKI IV, P-6
MAJDAN WIELKI II,P-1
MAJDAN WIELKI V, P-8
MAJDAN MAŁY
MAJDAN NOWY 835/109
MAJDAN NOWY 835/110
MAJDAN NEPRYSKI
MAJDAN N.
MAJDAN RUSZOWSKI I P-3,P-4
MAJDAN RUSZOWSKI II P-5,P-6
MAJDAN RUSZOWSKI III P-7, P-8
MAJDAN STARY SKLEP 2928L/06
MAJDAN STARY
MAJDAN ST. SZK.
MAJDAN STARY ZA GÓRĄ
MAJDAN GROMADZKI 835/91
MAJDAN GR0MADZKI 835/92
MAJDAN GROMADZKI WIEŚ I
MAJDAN WIELKI P-2
MAJDAN WIELKI P-1
MALEWSZCZYZNA III, IV skrz. 84
MALEWSZCZYZNA I, II 849/45 846
MARKOWICZE, CEG. 835/111
MARKOWICZE CEG. 835/112
MARKOWICZE 835/113
MARKOWICZE 835/114
MEDYKA Centrum
MĘTÓW II STRAŻ 835/09
MĘTÓW II STRAŻ 835/10
MĘTÓW I SZKOŁA 835/07
MĘTÓW I SZKOŁA 835/08
MOKRELIPIE III P-8
MOKRELIPIE II
MOKRELIPIE III
MOKRELIPIE II P-6
MOKRELIPIE I P-3
MOKRELIPIE I P-4
  • N

NOWE BRZESKO uL.Nowy Rynek
NOWY DWÓR ST.PALIW 835/ 59
NOWY DWÓR ST.PALIW 835/60
NOWY KORCZYN /353035 (Rynek) /
NADRZECZE WIEŚ
NADRZECZE OSP
NADRZECZE 835/89
NADRZECZE 835/90
NIEDZIELISKA I, P-11
NIEDZIELISKA II, P-14
NIEDZIELISKA III, P-15
NIEDZIELISKA III, P-16
NIEDZIELISKA I, P-12
NIEDZIELISKA II, P-13
NIEDZIELISKA KOLONIA I,P-10
NIEDZIELISKA KOLONIA I,P-9
NIEMIRÓW 835/85
NIEMIRÓW 835/86
NISKO,UL.DWORCOWA,1054R/01
NOWA WIEŚ SKRZ.
  • O

OBROCZ II, P-28
OBROCZ I, P-26
OBROCZ I, P-25
OBROCZ II, P-27
OBSZA SKRZYŻOWANIE
OBSZA APTEKA 863/37
OBSZA BLOKI 863/35
OBSZA I
OBSZA SZKOŁA
OKRĄGŁE 835/105
OLCHOWIEC 2953L/03
OLSZANKA ST.PALIW
OPATOWIEC/ Rynek(O.Z.) / 01
OSIEK /dg (Rynek) /01/
  • P

PACANÓW
PANASÓWKA - LAS-GAJÓWKA
PANASÓWKA - LAS GAJÓW.
PANASÓWKA I- SKRZ. 858/35
PANASÓWKA II- SKRZ. 858/36
PANASÓW.SKRZ.TERESZPOL
PIOTRKÓW DRUGI 835/29
PIOTRKÓW DRUGI 835/30
PIOTRKÓW FERMA 835/39
PIOTRKÓW FERMA 835/40
PIOTRKÓW PIERWSZY 835/33
PIOTRKÓW PIERWSZY 835/34
PIOTRKÓW SZKOŁA 835/37
PIOTRKÓW SZKOŁA 835/36
PIOTRKÓWEK 835/41
PIOTRKÓWEK 835/42
PŁOSKIE , 74-2676-01
PŁOSKIE,74-2675-02,
PŁOSKIE 74-2685-02
PŁOSKIE, 74-2686-01
PŁUSY 835/119
PŁUSY I 835/120
PODBORCZE I P - 20
PODBORCZE I P - 19
POŁANIEC D.A.
POTOCZEK I, P-1, P-2
PRZEMYŚL D.A.
PRZEWORSK D.A.
PRZYMIARKI
  • R

RACHODOSZCZE I P-9, P-10
RACHODOSZCZE I P-15, P-16
RADECZNICA III P - 12
RADECZNICA III P - 11
RADECZNICA IV P-1
RADECZNICA IV P-2
RADECZNICA II P - 9
RADECZNICA II P - 10
RADZIĘCIN I SKRZ.
RADZIĘCIN III
RADZIĘCIN SZK.
RAKÓWKA 2943L/04
RAKÓWKA SZK. 2943L/03
ROGALE
Rogale.I 2930L/11 2930L/12
ROGALE OSP
ROGALE SKRZ.
ROZŁOPY 848/27
ROZŁOPY 848/28,
RUDNIK nad Sanem ul.Sandomier.
RYKI D.A.
  • S

SĄSIADKA I P-9
SĄSIADKA I
SIEDLISKA III stacj PKP 853/37
SIEDLISKA IV stacj PKP 853/38
SIEDLISKA II
SIEDLISKA I
SIENIAWA UL.PIŁSUDSKIEGO
SIGŁA
SKOKÓWKA II - wieś 849/02
SKOKÓWKA I - wieś 849/01
SKOKÓWKA III- wieś 849/03
SMÓLSKO I
SMÓLSKO II
SMÓLSKO IV SKRZ.
SMÓLSKO MAŁE SKRZ.
SMÓLSKO SKRZ.
SMÓLSKO III SKRZ.
SOCHY I P - 3
SOCHY II P - 6
SOCHY III P - 7
SOCHY I P-4
SOCHY II P - 5
SOCHY III P - 8
SOKOŁÓWKA 835/79
SOKOŁÓWKA 835/80
SÓL VI SZKOŁA 858/06
SÓL V- SZKOŁA 858/05
ST.WOLA ul.Okulickiego D.A.
STARA HUTA I, P-7, P-8
STARA HUTA II
SUCHOWOLA-Kąt III, P-7,P-8
SUCHOWOLA-Kąt II, P-5, P-6
SUCHOWOLA-Zastaw I, P-9, P-10
SUCHOWOLA-Zastaw II,P-11,P-12
SUCHOWOLA I, P-19, P-20
SUCHOWOLA-Kąt I P-3, P-4
SUCHOWOLA II, P-23, P-24
SUŁÓW
SUŁOWIEC
SZCZEBRZESZYN 74-2548-02
SZCZEBRZESZYN 74-2561-01
SZCZEBRZESZYN 74-2560-02,
SZCZEBRZESZYN 74-2546-01
SZCZEB. 74-2536-01
SZCZEB.LUBELSKA ST.BENZYNOWA
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA
SZEWNIA GÓRNA II, 849/28
SZEWNIA GÓRNA III, 849/29
SZEWNIA GÓRNA IV-szkoła 849/30
SZEWNIA GÓRNA I, 849/27
SZOZDY 2947L/01
  • T

TARN.P.PŁ.ZACH.
TARNOGRÓD P.BŁON. 835/123
TARNOGRÓD P.BŁON. 835/124
TARNAWA MAŁA 835/63
TARNAWA MAŁA 835/64
TARNAWA MAŁA REMIZA II
TARNAWA MAŁA skrzyż.848/02
TARNAWA MAŁA - REMIZA
TARNAWA DUŻA szkolny
TARNAWA KOLONIA
TARNOBRZEG D.A.
TARNOGRÓD Rynek
TARNOWOLA WIEŚ 2919L/16
TARNOWOLA
TERESZPOL -ZYGMUNTY ZACHART
TERESZPOL KUK. II 2919L/12
TERESZPOL KUK.I SKRZ. 2919L/10
TERESZPOL OSP 2919L/11
TERESZPOL PORĘBY 2919L/05
TERESZPOL SZKOŁA 2919L/07
TERESZPOL UG 2919L/08
TERESZPOL ZAOR.2919L/06
TERESZPOL ZYGM. 2919L/09
TUROBIN
TWORYCZÓW
  • W

W-WA Centrum 06
W -WA DW CENTR 06
W-WA Centrum 05
WARSZAWA D.A. ZACH.
W-WA UL.WIATRACZNA 02
W-WA UL.WIATRACZNA 01
W-WA DW.WSCHODNI UL.LUBELSKA
WIELĄCZA 74-2625-01
WIELĄCZA 74-2627-02
WIELĄCZA 74-2604-01
WIELĄCZA 74-2607-02
WIERZCHOWINY I P- 8
WIERZCHOWINY I P- 7
WIERZCHOWINY II P-10
WIERZCHOWINY II P -9
WOLA OBSZ.SKRZ.863/34
WOLA DUŻA-AMBRA 858/25
WOLA DUŻA-AMBRA 858/26
WOLA DUŻA 858/23
WOLA DUŻA 858/24
WOLA MAŁA 858/21
WOLA MAŁA 858/22
WÓLKA WIEPRZECKA I P-12
WÓLKA WIEPRZECKA I P-11
WÓLKA CZARN0STOCKA I P - 4
WÓLKA CZARNOSTOCKA I P - 3
WÓLKA WIEPRZECKA II P-14
WÓLKA WIEPRZECKA II P-13
WYSOKIE
  • Z

ZABŁOCIE
ZABURZE I P - 16
ZABURZE II P - 18
ZABURZE I P - 15
ZABURZE II P - 17
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA 835/69
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA 835/70
ZAGRODY I K.G.835/67
ZAGRODY I K.G. 835/68
ZAGRODY III WZGÓRZE 835/71
ZAGROGY III WZGÓRZE 835/72
ZAMOŚĆ UL. SZCZEB. 10
ZAMOŚĆ-UL.SZCZEB. 9
ZAMOŚĆ UL.AKADEMICKA 38
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 60
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 58
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 59
ZAMOŚĆ, ul. Lipska 26
ZAMOŚĆ, ul. Lipska 27
ZAMOŚĆ ul. Partyzantów 86 skrz
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów 85 skrz.
ZAMOŚĆ UL.PEOW. nr 94
ZAMOŚĆ UL.PEOWIAKÓW SZPITAL 95
ZAMOŚĆ PEOW. U. G. 100
ZAMOŚĆ PEOW. U.G. nr 99
ZAMOŚĆ ul.Szczebrzeska ZOO 103
ZAMOŚĆ ul.Szczebrzeska ZOO 104
ZAMCH SKR
ZAMCH ZAŁOM DUŻY
ZAMCH ZAŁOM MAŁY
ZAMOŚĆ D.A.
ZAMOŚĆ UL.OKOPOWA 76, Plac Wol
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów 82, B.L
ZANIE
ZARZECZE I P- 4
ZARZECZE I P - 3
ZARZECZE II P - 6
ZARZECZE II P - 5
ZAWADA 74-2665-01
ZAWADA 74-2656-02
ZAWADA 74-2640-01
ZAWADA 74-2642-02
ŻDANÓW Wieś 849/09
ŻDANÓW Wieś 849/04
ŻDANÓWEK II - wieś
ŻDANÓWEK I - wieś
ŻDANÓW SZK. 849/05
ŻDANÓW SZKOŁA 849/06
ZIELONA 835/45
ZIELONA 835/46
ZIELONKI /79/01, 79/02
ŹREBCE I P-12
ŹREBCE II P-14
ŹREBCE I
ŹREBCE II P-13
ŻURAWNICA IV 858/46
ŻURAWNICA II SKRZ. 858/44
ŻURAWNICA I SKRZ.
ZWIERZYNIEC III, P-3
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE
ZWIERZYNIEC ul. Biłgorajska
ZWIERZYNIEC II P-1
ZWIERZYNIEC III, P-4
ZWIERZYNIEC
ZWIERZYNIEC I P - 2
ZWIERZYNIEC I P - 1
ZWIERZYNIEC II, P - 2
ZWIERZYNIEC ul. Parkowa
ZWIERZYNIEC ul.Skwerkowa



Informacje o nieaktualnych tabliczkach prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Augustyn, German, Jaromir, Priam,
Wiktor, Wiktoriusz, Wilhelm, Wrócimir

Do końca roku zostało 218 dni.
Zodiak: Bliźnięta
 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o. o.
ul. M. Konopnickiej 7,23-400 Biłgoraj | tel:84 686 10 46 | fax: 84 686 23 15 |
sekretariat@pks-bilgoraj.pl | www.pks-bilgoraj.pl