ROZKŁAD JAZDY

rozkład ważny od: 06.08.2020r

         Informacja telefoniczna

  • 84 686-11-91 - Dworzec autobusowy w Biłgoraju, czynny: pon.-pt. w godz. 5:30-17:30
  • 84 686-11-17 - Kasa biletów miesięcznych, czynna: pon.-pt. w godz. 7:00-15:00
  • 570 555 891 - Dyspozytornia Biłgoraj, czynna całodobowo
  • 730 200 733 - Dworzec Zamość, czynny: pon.-pt w godz.7:00-19:00, sob. w godz. 7:00-15:00


Wybierz miejscowość z której planujesz wyjazd (poniżej lista)
i zobacz rozkład jazdy na interesującym Cię przystanku
lub znajdź połączenie


A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   T   W   Z  



  • DWORCE AUTOBUSOWE

D.A. Biłgoraj - odjazdy z dworca D.A. Zamość - odjazdy z dworca
D.A. Biłgoraj - przyjazdy na dworzec D.A. Zamość - przyjazdy na dworzec
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 1 D.A. Zamość - Stanowisko 1
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 2 D.A. Zamość - Stanowisko 2
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 3 D.A. Zamość - Stanowisko 3
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 4 D.A. Zamość - Stanowisko 4
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 5
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 6
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 7

  • A

ADAMÓW - UG 849/35
ADAMÓW - UG 849/34
ALBINÓW DUŻY
ALBINÓW MAŁY
ALEKSANDROW I
ALEKSANDRÓW II
ALEKSANDRÓW III KOŚCIÓŁ
ALEKSANDRÓW III SZKOŁA
ALEKSANDRÓW II OŚ. ZDROWIA
ALEKSANDRÓW IV skr.853/06A 07
ALEKSANDRÓW I SKRZ.
ALEKSANDRÓW I SZKOŁA
ALEKSANDRÓW IV ST.PALIW
ALEKSANDRÓW IV SKRZ.
ANDRZEJÓWKA,2821L/01
  • B

BABICE 849/71
BABICE 849/70
BABICE skrzyżowanie 2953L/05
BABICE I
BABICE skrzyżowanie 2956L/15
BABICE WIEŚ I
BABICE WIEŚ II
BAGNO LAS 858/42
BAGNO LAS 858/41
BANACHY II, 03, 04
BANACHY I, 01, 02
BASZNIA GÓRNA PKP 21
BASZNIA GÓRNA PKP 24
BASZNIA DOLNA, Młyn 22
BASZNIA DOLNA OSP 23
BIAŁOWOLA P-9,P-10
BIAŁOWOLA P-7, P-8
BIAŁOWOLA P-5, P-6
BIDACZÓW NOWY
BIDACZÓW ST.I
BIDACZÓW ST.II
BIEDACZÓW OLSZANY
BIEDACZÓW SZKOŁA
BIKÓWKA
BIŁGORAJ UL KRZESZ. I
BIŁGORAJ UL.KRZRSZ.II
BIŁGORAJ UL. KOŚCIUSZKI KINO
BIŁGORAJ MEWA III
BIŁGORAJ MEWA IV
BIŁGORAJ, Bank PKO
BIŁGORAJ PUSZCZA 14A
BIŁGORAJ PUSZCZA 13A
BIŁGORAJ Ul.KOŚC. Sp.Mieszk.
BIŁGORAJ UL. KOŚC. SDH 858/14C
BIŁGORAJ UL. KOŚC.SZPITAL
BIŁGORAJ - ZUS 858/14B
BIŁGORAJ AUTODROM
BIŁGORAJ,D.A
BIŁGORAJ UL.DŁUGA
BIŁGORAJ UL.LUBELSKA 2924L/04
BIŁGORAJ UL. LUB. 2924L/04
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI
BIŁGORAJ PL. W.
BIŁGORAJ UL. KS. J.Popiełuszki
BIŁG.UL.ZAM.IV.RAPY
BIŁG. UL. ZAM.III. RAPY
BIŁGORAJ UL.MONIUSZ. TARTAK
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI - ZALEW
BIŁGORAJ UL. ZAM. I
BIŁGORAJ UL.ZAMOJSKA II
BISKUPIE
BISZCZA GS
BISZCZA I
BISZCZA II
BISZCZA III
BISZCZA PGR
BODACZÓW 74-2573-01
BODACZÓW 74-2575-02
BODACZÓW 74-2585-01
BODACZÓW 74-2586-02
BONDYRZ I P-6
BONDYRZ I P-5
BONDYRZ II P-7
BONDYRZ II P-8
BONDYRZ III P-12
BONDYRZ III P-11
BONDYRZ IV P-13
BONDYRZ IV P-14
BONDYRZ MEBLE
BONDYRZ SKLEP
BONDYRZ P-9
BONDYRZ P-10
BONONIA 835/75
BONONIA 835/76
BOŻA WOLA I P-7,P-8
BOŻA WOLA II P-9, P-10
BOŻY DAR 835/43
BRODY MAŁE
BRODY MAŁE III SKRZ.
BRODY DUŻE I, P-1
BRODY DUŻE I, P-2
BRODY DUŻE III, P-6
BRODY DUŻE II, P-4
BRODY DUŻE II, P-3
BRODY DUŻE IV, P-7
BRODY DUŻE III, P-5
BRODY DUŻE IV, P-8
BRODY MAŁE II TARTAK
BRODY MAŁE I TARTAK
BRZÓZA KRÓL.NADLEŚNICTWO
BRZÓZA KRÓLEWSKA
BRZEZINY Józ. szkolny,
BRZEZINY 2919L/14
BRZÓZA KRÓLEWSKA 82
BRZÓZA KRÓL.NADLEŚNICTWO 80
BUDZYŃ
BUKOWINA KOL.II 863/19, /20
BUKOWINA SKRZYŻ. 863/22, /23
BUKOWA I
BUKOWA II
BUKOWA III
BUKOWA IV
BUKOWA II SZKOŁA
BUKOWINA I
BUKOWINA II
  • C

CHMIELEK POM
CHMIELEK SZK. 2943L/10
CHMIELEK SZKOŁA 2943L/11
CHMIELEK II 2943L/12
CHMIELEK II 2943L/13
CHMIELEK KOLONIA
CIESZANÓW UL.DWORCOWA
CIOSMY
CIOSMY SZKOŁA
CMIŁÓW STACJA GAZOWA 835/05
ĆMIŁÓW STACJA GAZOWA
CZARNYSTOK III P - 7
CZARNYSTOK II P - 6
CZARNYSTOK II P - 5
CZERNIEJÓW II KOLONIA 835/17
CZERNIEJÓW II KOLONIA 835/18
CZEREŚNIE SKRZYŻ. 15
CZEREŚNIE SKRZYŻ. 42
CZERNIĘCIN GŁÓWNY KOLONIA
CZERNIĘCIN GŁ.SZKOŁA
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ 835/15
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ 835/16
CZERN.PODUCHOWNY CMENTARZ
  • D

DĄBRÓWKI LEŚNICZÓWKA
DĄBRÓWKI SKRZYŻOWANIE
DĄBRÓWKI ZAJAZD
DĄBROWICA I SKRZ.02
DĄBROWICA I SKRZ.
DĄBRÓWKA - SZKOŁA
DĄBRÓWKA - sklep 863/15,863/16
DACHNÓW Kościół 17
DACHNÓW, Sklep 04
DACHNÓW, Sklep 15
DACHNÓW, Sklep 17
DANCHNÓW Sklep 38
DACHNÓW, Kościół 02
DEREŹNIA SOLSKA II OSP
DEREŹNIA MAJDAŃSKA III
DEREŹNIA ZAGRODY I SZK. 05 06
DEREŹNIA KLIN
DEREŹNIA ZAGR. 03 04
DERYLAKI
DESZKOWICE DRUGIE 1,2
DESZKOWICE DRUGIE 3,4
DESZKOWICE DRUGIE 5,6
DESZKOWICE II 848/25
DESZKOWICE II, 848/26
DESZKOWICE II/II, P-11, P-12
DESZKOWICE I, 848/23
DESZKOWICE I, 848/24
DŁUGI KĄT OSP
DŁUGI KĄT WIEŚ 2949L/03
DŁUGI KĄT PREFABET
DORBOZY
DRAGANY I 835/55
DRAGANY I 835/56
DRAGANY
DZWOLA ZAJAZD
  • F

FRAMPOL Rynek
  • G

GAJ GRUSZCZAŃSKI
GAJ GRUSZCZAŃSKI I
Garwolin, Kościuszki PUP
Garwolin Al. Legionów, Zarz.09
GIEDLAROWA DW.
GIEDLAROWA OS.
GIEDLAROWA I
GIEDLAROWA II
GIEŁCZEW 835/53
GIEŁCZEW 835/52
GIERNIAK ZAJAZD 835/48
GIERNIAK ZAJAZD 835/47A
GILÓW I
GILÓW II
GŁUSZCZYZNA 835/13
GŁUSZCZYZNA
GOŃCZYCE 02
GOŃCZYCE, 01
GORAJ Rynek
GORAJEC ZAGROBLE I P - 2
GORAJEC STARA WIEŚ 74
GORAJEC STARA WIEŚ I P - 22
GORAJEC STARA WIEŚ I P - 21
GORAJEC ZAGROBLE I P - 1
GORAJ STACJA PALIW LPG 835/73
GORAJ STACJA PALIW LPG 835/74
GÓRECKO STARE 2919L/13
GORZYCE 41A
GORZYCE 08
GÓZD LIPIŃSKI
GÓZD LIPIŃSKI I
GRĘBÓW - CENTRUM
GROMADA 835/93
GROMADA 835/94
GROMADA I 2916L/03
GROMADA II 2916L/02
GROMADA III 2916L/01
GRUSZKA ZAPORSKA
GUCIÓW I, P-4
GUZÓWKA 835/61
GUZÓWKA 835/62
GWIZDÓW
  • H

HUTA PODGÓRNA
HARASIUKI, KOŚCIÓŁ 09
HARASIUKI 02
HEDWIŻYN I-SZKOŁA
HEDWIŻYN I-SZKOŁA 858/28
HEDWIŻYN II, 858/31
HEDWIŻYN II, 858/30
HEDWIŻYN III 858/33
HEDWIŻYN III 858/34
HORYNIEC ZD. UL. Mickiewicza O
HORYNIEC ZDRÓJ ul.Mickiewicza
HORYNIEC ZDR. UL.Mickiewicza11
HOSZNIA ABRAM.
HOSZNIA ABR.I
HOSZNIA ORDYNACKA KOL.
HOSZNIA ORDYNACKA MŁYN
HOSZNIA ORD. SKRZYŻ.
HUCISKO I, P-1, P-2
HUCISKO II, P-3, P-4
HUCISKO III, P-5, P-6
HUCISKO 1069R/04
HUTA TUROB. I SKRZ.NA OTRO.
HUTA TUROB. I SKRZ. NA OTR.
HUTA KRZESZOWSKA
HUTA KRZESZOWSKA NŻ
HUTA NOWA 1048R/10, 1048R/09
HUTA NOWA 1048R/11, 1048R/12
HUTA STARA 1047R/03
HUTA STARA 1047R/02
HUTKI 849/43, 849/44
HUTKI, P-17
HUTKI, P-18
HUTKI, P-20
HUTKI III P-15
HUTKI III P-16
HUTKI, P-19
  • J

JABŁONNA III SZKOŁA 835/23
JABŁONNA III SZKOŁA 835/24
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃ.
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃSKA
JABŁONNA II URZĄD GMINY 835/21
JABŁONNA II URZĄD GMINY 835/22
JACNIA IV - kościół 849/40
JACNIA V - SKRZ.849/41
JACNIA VI - SKRZ. 849/42
JACNIA II, 849/37
JACNIA I, 849/36
JACNIA III KOŚCIÓŁ 849/39
JANÓW LUB. D.A.
JAROSŁAW, UL.GRUNWALDZKA 01
Jarosław Jana Pawła II
JASIENNIK STARY
JASIENNIK ST.SKRZ.
JASIONKA 44, 41
JEDLINKI
JĘDRZEJÓWKA
JELNA (P.K)
JÓZEFÓW ul. Kościuszki
JÓZEFIN 835/53
JÓZEFIN 835/54
JÓZEFÓW UL.KR.
JÓZEFÓW UL.Romanowskiego
  • K

KAMIONKA
KAMIONKA GÓRNA
KĄTY I, P-18
KĄTY I, P-17
KAWĘCZYN III, P-8, P-7
KAWĘCZYN I, P-6, P-5
KIELCE ul.Czarnowska 12,D. A.
KOLONIA POTOCZEK 849/31,849/32
KOLONIA SOKOŁÓWKA 835/81
KOLONIA SOKOŁÓWKA 835/82
KOLONIA SÓL
KOL. SUCHOWOLA III, P-5, P-6
KOL. SUCHOWOLA II, P-3, P-4
KOL. SUCHOWOLA I P-1,P-2
KONDRATY
KONDRATY I
KOŃSKIE UL. ZAMKOWA
KOŃSKIE UL.KS.GRANATA
KOPKI SKRZYŻ.
KORCZÓW SZKOŁA 835/106
KORCZÓW 835/107
KORCZÓW 835/108
KORYTKÓW DUŻY 835/87
KORYTKÓW DUŻY 835/88
KORYTKÓW DUŻY 2925L/01
KORYTKÓW DUŻY SKLEP
KORYTKÓW DUŻY III
KORYTKÓW KOLONIA
KORYTKÓW MAŁY 835/83
KORYTKÓW MAŁY 835/84
KOSOBUDY III, P-20
KOSOBUDY III, P-19
KOSOBUDY IV, P-22
KOSOBUDY IV, P-21
KOSOBUDY V, P-24
KOSOBUDY I, P-16
KOSOBUDY I, P-15
KOSOBUDY V, P-23
KOZIARNIA
KRACZKOWA TŁOKI nr.63
KRACZKOWA TŁOKI nr.72
KRACZKOWA GÓRNA nr. 65
KRACZKOWA GÓRNA nr.70
KRAKÓW M.D.A.
KRAKÓW al. J.Pawła II PL. Cent
KRAKÓW al.J.Pawła (Pl. Centr.)
KRASNOBRÓD III P-12
KRASNOBRÓD PODZAMEK I, P-14
KRASNOBRÓD PODZAMEK I, P-13
KRASNOBRÓD II P-11
KRASNOBRÓD II P-10
KRASNE ST.PALIW F.U. nr. 66
KRASNE ST.PALIW -F.U. nr.69
KRASNOBRÓD I P-9
KRZCZONÓW-skrz.Boży Dar 835/44
KRZESZÓW, 02
KSIĘŻPOL II
KSIĘZPOL II WIEŚ
KSIĘŻPOL II KOŚCIÓŁ
KSIĘŻPOL KOL.
KSIĘŻPOL TANEW
KSIĘŻPOL I -TANEW
KSIĘŻPOL SZKOŁA
KULNO III, nr 04
KULNO II
KULNO III, nr 81
KURYŁÓWKA
KUSZE
ŁAGÓW 756 Rynek/02
ŁAŃCUT, ARMII KRAJOWEJ nr.53
ŁAŃCUT- ARMII KRAJOWEJ nr.55
ŁAŃCUT ARMII KRAJOWEJ. nr.80
ŁAŃCUT ARMII KRAJOWEJ nr.82
ŁAŃCUT D.A.
ŁAŃCUT UL.PODZWIERZYNIEC 35,44
ŁAŃCUT UL.PODZWIERZYNIEC 37,04
  • L

LATYCZYN II P - 4
LATYCZYN I P - 14
LATYCZYN II P - 3
LATYCZYN I P - 13
ŁAZORY I
ŁAZORY II
ŁAZORY III
ŁAZORY IV
LEŻAJSK .UL.T.MICHAŁKA NADL.86
LEŻAJSK ZUS
LEŻAJSK UL.RZESZOWSKA CMENTARZ
LEŻAJSK D.A.
LEŻAJSK (Mickiew.-Podklasztor)
LEŻAJSK UL.T.MICHAŁKA NADL.
LEŻAJSK (Warszawska - Szpital)
LIPINY DOLNE II,2961L/07
LIPINY DOLNE
LIPINY DOLNE I 04, 05,
LIPINY GÓRNE II SKRZ.
LIPINY GÓRNE I
LIPINY GÓRNE LAS
LIPNIK/9/01
LIPNIK/9/02
LIPSKO POLESIE III- las 849/25
LIPSKO - piekarnia 849/14
LIPSKO - stawy 849/16
LIPSKO III - kościół 849/21
LIPSKO IV - kościół 849/22
LIPSKO - piekarnia 849/13
LIPSKO - stawy 849/15
LIPSKO P-3 P-4
LIPSKO P-1 P-2
LIPSKO I 849/18
LIPSKO II 849/19
LIPSKO POLESIE II, 849/24
LIPSKO POLESIE IV- las, 849/26
LIPSKO POLESIE I-tartak 849/23
ŁÓDŹ UL.BRONIEWSKIEGO -RZGOWS
ŁÓDŹ UL.BRON - KILIŃSKIEGO
ŁÓDŹ, WPA Łódź Fab. (nr 2208)
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska
ŁÓDŹ UL.RZGOWSKA PARADNA
ŁÓDŹ UL. RZGOWSKA -KOLUMNY
ŁOINY 09
ŁOINY 78
ŁONIÓW (cmentarz) 08
ŁONIÓW 12
LUBACZÓW, ul Mickiewicza, SZ13
LUBACZÓW
LUBACZÓW, ul. Mickiewicza szpi
LUBACZÓW,ul Mickiewicza, SZ 06
LUBACZÓW ul. Słowackiego 02
LUBLIN, ul. Abramowicka, Sz. N
LUBLIN ABRAMOW.Sierpińskieg 03
LUBLIN UL.ABRAMOWICKA WÓLKA 02
LUBLIN ABRAMOWICKA WÓLKA 01
LUBLIN Dworzec Gł. PKP(Kun.02)
LUBLIN DW.GŁ.PKS
LUBLIN Kunick..Sierpińskieg 02
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.02
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.01
LUBLIN, PŁD
ŁUBNICE /79 (na górce) /01
ŁUBNICE /79 (las) /02
LUCHÓW DOLNY I
LUCHÓW DOLNY II
LUCHÓW GÓRNY I
LUCHÓW GÓRNY II
ŁUKOWA II SZK. 2943L/18
ŁUKOWA I O.Z. 2943L/16
ŁUKOWA I O.Z. 2943L/17
ŁUKOWA 849/68
ŁUKOWA I 2943L/14
ŁUKOWA I 2943L/15
ŁUKOWA AGR.
  • M

MAJDAN WIELKI III P-3
MAJDAN WIELKI IV, P-5
MAJDAN WIELKI V, P-7
MAJDAN GROM WIEŚ
MAJDAN WIELKI II, P-2
MAJDAN WIELKI III, P-4
MAJDAN WIELKI IV, P-6
MAJDAN WIELKI II,P-1
MAJDAN WIELKI V, P-8
MAJDAN MAŁY
MAJDAN NOWY 835/109
MAJDAN NOWY 835/110
MAJDAN NEPRYSKI
MAJDAN N.
MAJDAN RUSZOWSKI I P-3,P-4
MAJDAN RUSZOWSKI II P-5,P-6
MAJDAN RUSZOWSKI III P-7, P-8
MAJDAN STARY SKLEP 2928L/06
MAJDAN STARY
MAJDAN ST. SZK.
MAJDAN STARY ZA GÓRĄ
MAJDAN GROMADZKI 835/91
MAJDAN GR0MADZKI 835/92
MAJDAN GROMADZKI WIEŚ I
MAJDAN WIELKI P-2
MAJDAN WIELKI P-1
MALENISKA 84
MALENISKA
MALENNIK KOL.
MALEWSZCZYZNA III, IV skrz. 84
MALEWSZCZYZNA I, II 849/45 846
MARKOWICZE, CEG. 835/111
MARKOWICZE CEG. 835/112
MARKOWICZE 835/113
MARKOWICZE 835/114
MAZIARNIA
MEDYKA Centrum
MĘTÓW II STRAŻ 835/09
MĘTÓW II STRAŻ 835/10
MĘTÓW I SZKOŁA 835/07
MĘTÓW I SZKOŁA 835/08
MICHALÓW III P-18 P-17
MICHALÓW I P-13 P-14
MICHALÓW II P-15 P-16
MŁODÓW Skrzyż. 16
MŁODÓW Skrzyż. 29
MNIÓW ul. Kielecka 02
MNIÓW ul. Kielecka 01
MOKRELIPIE III P-8
MOKRELIPIE II
MOKRELIPIE III
MOKRELIPIE II P-6
MOKRELIPIE I P-3
MOKRELIPIE I P-4
  • N

NOWE BRZESKO uL.Nowy Rynek
NOWY DWÓR ST.PALIW 835/ 59
NOWY DWÓR ST.PALIW 835/60
NOWY KORCZYN /353035 (Rynek) /
NOWA WIEŚ 35, 50
NADRZECZE WIEŚ
NADRZECZE OSP
NADRZECZE 835/89
NADRZECZE 835/90
NAKLIK 863/01, 861/02
NIEDZIELISKA I, P-11
NIEDZIELISKA II, P-14
NIEDZIELISKA III, P-15
NIEDZIELISKA III, P-16
NIEDZIELISKA I, P-12
NIEDZIELISKA II, P-13
NIEDZIELISKA KOLONIA I,P-10
NIEDZIELISKA KOLONIA I,P-9
NIEMIRÓW 835/85
NIEMIRÓW 835/86
NIENADÓWKA 64,
NIENADÓWKA 57,
NISKO,UL.DWORCOWA,1054R/01
NOWA SARZYNA ul. Kolejowa 01
NOWA SARZYNA (Kościuszki-Kol.)
NOWA WIEŚ SKRZ.
NOWY LUBLINIEC SKRZYŻ. 03
NOWY LUBLINIEC SKRZYŻ. 08
  • O

OBROCZ II, P-28
OBROCZ I, P-26
OBROCZ I, P-25
OBROCZ II, P-27
OBSZA SKRZYŻOWANIE
OBSZA APTEKA 863/37
OBSZA BLOKI 863/35
OBSZA I
OBSZA SZKOŁA
OKRĄGŁE 835/105
OLCHOWIEC 2953L/03
OLSZANKA ST.PALIW
OPATÓW,ul.Sienk.(dworzecPKS/01
OPATOWIEC/ Rynek(O.Z.) / 01
OSIEK /dg (Rynek) /01/
  • P

PACANÓW
PANASÓWKA - LAS-GAJÓWKA
PANASÓWKA - LAS GAJÓW.
PANASÓWKA I- SKRZ. 858/35
PANASÓWKA II- SKRZ. 858/36
PANASÓW.SKRZ.TERESZPOL
PARADYŻ ul.Konecka Bank Spł.
PARADYŻ ul. Konecka Bank.S.
PIOTRKÓW TRYB. D.A.
PIOTRKÓW DRUGI 835/29
PIOTRKÓW DRUGI 835/30
PIOTRKÓW FERMA 835/39
PIOTRKÓW FERMA 835/40
PIOTRKÓW PIERWSZY 835/33
PIOTRKÓW PIERWSZY 835/34
PIOTRKÓW SZKOŁA 835/37
PIOTRKÓW SZKOŁA 835/36
PIOTRKÓWEK 835/41
PIOTRKÓWEK 835/42
PŁOSKIE , 74-2676-01
PŁOSKIE,74-2675-02,
PŁOSKIE 74-2685-02
PŁOSKIE, 74-2686-01
PŁUSY 835/119
PŁUSY I 835/120
PODBORCZE I P - 20
PODBORCZE I P - 19
PODEMSZCZYZNA Osiedle 17
PODEMSZCZYZNA Osiedle 28
PODOLSZYNKA ORDYNACKA Skrzyż.
POŁANIEC D.A.
POTOCZEK I, P-1, P-2
POTOK 26, 53
POTOK GÓRNY SKRZ.
POTOK G.SZKOŁA 2961L/13, 14
PRZEMYŚL D.A.
PRZEWORSK D.A.
PRZYGŁÓW Centrum
PRZYGŁÓW Cent.
PRZYMIARKI
  • R

RACHODOSZCZE I P-9, P-10
RACHODOSZCZE I P-15, P-16
RADECZNICA III P - 12
RADECZNICA III P - 11
RADECZNICA IV P-1
RADECZNICA IV P-2
RADECZNICA II P - 9
RADECZNICA II P - 10
RADZIĘCIN I SKRZ.
RADZIĘCIN SKRZ.
RADZIĘCIN III
RADZIĘCIN SZK.
RAKÓWKA 2943L/04
RAKÓWKA SZK. 2943L/03
RAKSZAWA I.89; SKRZ 28
ROGALE
Rogale.I 2930L/11 2930L/12
ROGALE OSP
ROGALE SKRZ.
ROGÓŹNIA
ROZŁOPY 848/27
ROZŁOPY 848/28,
RUDNIK nad Sanem ul.Sandomier.
RYKI D.A.
RZESZÓW LWOWSKA JEDN.WOJS.01
RZESZÓW LWOWSKA JEDN.WOJS.02
RZESZÓW D.A.
RZESZÓW UL.LWOWSKA -SZPITAL 06
RZESZÓW UL.LWOWSKA -SZPITAL 05
  • S

SANDOMIERZ,ul 11listop.(WP)/01
SARZYNA centrum
SARZYNA cmentarz
SARZYNA KSIĘŻA WIEŚ
SĄSIADKA I P-9
SĄSIADKA I
SIEDLISKA III stacj PKP 853/37
SIEDLISKA IV stacj PKP 853/38
SIEDLISKA II
SIEDLISKA I
SIELPIA WIE. 728 (letnisko)/01
SIELPIA WIE. 728 (letnisko)/02
SIENIAWA UL.PIŁSUDSKIEGO
SIGŁA
SKOKÓWKA II - wieś 849/02
SKOKÓWKA I - wieś 849/01
SKOKÓWKA III- wieś 849/03
SMÓLSKO I
SMÓLSKO II
SMÓLSKO IV SKRZ.
SMÓLSKO MAŁE SKRZ.
SMÓLSKO SKRZ.
SMÓLSKO III SKRZ.
SOCHY I P - 3
SOCHY II P - 6
SOCHY III P - 7
SOCHY I P-4
SOCHY II P - 5
SOCHY III P - 8
SOKOŁÓW MŁP.07
SOKOŁÓW MŁP. UL.TYSIĄCLECIA
SOKOŁÓWKA 835/79
SOKOŁÓWKA 835/80
SOKOŁÓW MŁP. UL. RYNEK 02
SOKOŁÓW MŁP.UL. 1000-lec.OZ 68
SOKOŁÓW MŁP.48
SOKOŁÓW MAŁOP., Rynek 01
SÓL I
SÓL II
SÓL III
SÓL IV
SÓL IX 858/09
SÓL VII 858/07
SÓL VIII 858/08
SÓL VI SZKOŁA 858/06
SÓL V- SZKOŁA 858/05
SÓL X 858/10
STARY LUBLINIEC SKLEP 05
STARY LUBLINIEC SKLEP 06
STARE MIASTO SZKOŁA
ST.WOLA ul.Okulickiego D.A.
STARA HUTA I, P-7, P-8
STARA HUTA II
STOBIERNA DOLNA 47, 38
STOBIERNA - KRZYWE 55
STOBIERNA - KRZYWE 66
SUCHOWOLA-Kąt III, P-7,P-8
SUCHOWOLA-Kąt II, P-5, P-6
SUCHOWOLA-Zastaw I, P-9, P-10
SUCHOWOLA-Zastaw II,P-11,P-12
SUCHOWOLA I, P-19, P-20
SUCHOWOLA-Kąt I P-3, P-4
SULEJÓW Dworcowa
SUŁÓW
SUŁOWIEC
SUŁOWIEC I, P- 8
SUŁOWIEC I, P-7
SZCZEBRZESZYN ul. Przed. Błoni
SZCZEBRZESZYN ul. Przedmieście
SZCZEBRZESZYN 74-2548-02
SZCZEBRZESZYN 74-2561-01
SZCZEBRZESZYN 74-2560-02,
SZCZEBRZESZYN 74-2546-01
SZCZEB. 74-2536-01
SZCZEB.LUBELSKA ST.BENZYNOWA
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA
SZELIGA
SZEWNIA GÓRNA II, 849/28
SZEWNIA GÓRNA III, 849/29
SZEWNIA GÓRNA IV-szkoła 849/30
SZEWNIA GÓRNA I, 849/27
SZOZDY 2947L/01
SZYSZKÓW SKRZ. 863/08
SZYSZKÓW SZK. 863/09, 863/10
  • T

TARN.P.PŁ.ZACH.
TARNOGRÓD P.BŁON. 835/123
TARNOGRÓD P.BŁON. 835/124
TARNOGRÓD P.PŁUS. 835/121
TARNOGRÓD P.PŁUS. 835/122
TARNAWA MAŁA 835/63
TARNAWA MAŁA 835/64
TARNAWA MAŁA REMIZA II
TARNAWA MAŁA skrzyż.848/02
TARNAWA MAŁA - REMIZA
TARNAWA DUŻA szkolny
TARNAWA KOLONIA
TARNOBRZEG D.A.
TARNOGÓRA I
TARNOGRÓD Rynek
TARNOWOLA WIEŚ 2919L/16
TARNOWOLA
TEODORÓWKA SZK.
TEODORÓWKA II
TEODORÓWKA I skrz.
TERESZPOL -ZYGMUNTY ZACHART
TERESZPOL KUK. II 2919L/12
TERESZPOL KUK.I SKRZ. 2919L/10
TERESZPOL OSP 2919L/11
TERESZPOL PORĘBY 2919L/05
TERESZPOL SZKOŁA 2919L/07
TERESZPOL UG 2919L/08
TERESZPOL ZAOR.2919L/06
TERESZPOL ZYGM. 2919L/09
TOPÓLCZA III P-14
TOPÓLCZA III P-13
TOPÓLCZA II P-12
TOPÓLCZA II P-11
TOPÓLCZA I P-10
TOPÓLCZA I P-9
TRZEBOWNISKO MLECZAR. 54, 31
TRZEBOWNISKO 29, 56
TRZEBUSKA, 62
TRZEBUSKA, 59
TUROBIN
TURZYNIEC III, P-20
TURZYNIEC I P-15
TURZYNIEC II, P-18
TURZYNIEC III, P-19
TURZYNIEC II P-17
TURZYNIEC I, P-16
TUSZYN J.P.II/Poprzeczna
TWORYCZÓW
  • W

W-WA Centrum 06
W -WA DW CENTR 06
W-WA Centrum 05
WARSZAWA D.A. ZACH.
W-WA UL.WIATRACZNA 02
W-WA UL.WIATRACZNA 01
W-WA DW.WSCHODNI UL.LUBELSKA
Wielącza Kol. II P-7 P-8
Wielącza Kol. I P-5 P-6
WIELĄCZA 74-2625-01
WIELĄCZA 74-2627-02
WIELĄCZA 74-2604-01
WIELĄCZA 74-2607-02
WIERZCHOWINY I P- 8
WIERZCHOWINY I P- 7
WIERZCHOWINY II P-10
WIERZCHOWINY II P -9
WÓLKA BISKA I
WOLA OBSZ.SKRZ.863/34
WOLA DUŻA-AMBRA 858/25
WOLA DUŻA-AMBRA 858/26
WOLA DUŻA 858/23
WOLA DUŻA 858/24
WOLA DALSZA
WOLA KULOŃSKA 863/17, 863/18
WOLA MAŁA 858/21
WOLA MAŁA 858/22
WOLA MAŁA PKS
WÓLKA WIEPRZECKA I P-12
WÓLKA WIEPRZECKA I P-11
WÓLKA
WÓLKA BISKA
WÓLKA CZARN0STOCKA I P - 4
WÓLKA CZARNOSTOCKA I P - 3
WóLKA NIEDŹW.11
WÓLKA NIEDŹW.CMENTARZ 72
WÓLKA NIEDŹW. CMENTARZ 15
WÓLKA NIEDŹW.OŚR.ZDR. 13
WÓLKA NIEDŹW. OŚR. ZDR.74
WÓLKA NIEDŹW. 76
WÓLKA SOKOŁOWSKA 17
WÓLKA SOKOŁOWSKA 70
WÓLKA WIEPRZECKA II P-14
WÓLKA WIEPRZECKA II P-13
WYSOKIE
WYWŁOCZKA P-21
WYWŁOCZKA P-22
WYWŁOCZKA P-23
WYWŁOCZKA P-24
  • Z

ZABŁOCIE
ZABURZE I P - 16
ZABURZE II P - 18
ZABURZE I P - 15
ZABURZE II P - 17
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA 835/69
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA 835/70
ZAGRODY KRZAKOWA G. 109148L/02
ZAGRODY I K.G.835/67
ZAGRODY I K.G. 835/68
ZAGRODY III WZGÓRZE 835/71
ZAGROGY III WZGÓRZE 835/72
ZAGRÓDKI II
ZAGRÓDKI I
ZAKŁODZIE I, P-4
ZAKŁODZIE II, P-6
ZAKŁODZIE II, P-5
ZAKŁODZIE I, P-3
ZAMOŚĆ UL. SZCZEB. 10
ZAMOŚĆ-UL.SZCZEB. 9
ZAMOŚĆ UL.AKADEMICKA 38
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 60
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 58
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI 59
ZAMOŚĆ, ul. Lipska 26
ZAMOŚĆ, ul. Lipska 27
ZAMOŚĆ ul. Partyzantów 86 skrz
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów 85 skrz.
ZAMOŚĆ UL.PEOW. nr 94
ZAMOŚĆ UL.PEOWIAKÓW SZPITAL 95
ZAMOŚĆ PEOW. U. G. 100
ZAMOŚĆ PEOW. U.G. nr 99
ZAMOŚĆ UL. WYSZ. 124
ZAMOŚĆ ul.Szczebrzeska ZOO 103
ZAMOŚĆ ul.Szczebrzeska ZOO 104
ZAMCH I
ZAMCH II
ZAMCH SKR
ZAMCH ZAŁOM DUŻY
ZAMCH ZAŁOM MAŁY
ZAMOŚĆ D.A.
ZAMOŚĆ UL.OKOPOWA 76, Plac Wol
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów 82, B.L
ZANIE
ŻARNÓW Pl. Piłsuds./Rynek
ŻARNÓW Pl.Piłsudsk./Rynek
ZARZECZE I P- 4
ZARZECZE I P - 3
ZARZECZE II P - 6
ZARZECZE II P - 5
ZAWADA 74-2665-01
ZAWADA 74-2656-02
ZAWADA 74-2640-01
ZAWADA 74-2642-02
ŻDANÓW Wieś 849/09
ŻDANÓW Wieś 849/04
ŻDANÓWEK II - wieś
ŻDANÓWEK I - wieś
ŻDANÓW SZK. 849/05
ŻDANÓW SZKOŁA 849/06
ZDZIARY 49
ZDZIARY 08
ZIELONA 835/45
ZIELONA 835/46
ZIELONKI /79/01, 79/02
ŻOŁYNIA GÓRNA
ŻOŁYNIA RYNEK 01
ŹREBCE I P-12
ŹREBCE II P-14
ŹREBCE I
ŹREBCE II P-13
ŻURAWNICA IV 858/46
ŻURAWNICA II SKRZ. 858/44
ŻURAWNICA I SKRZ.
ZWIERZYNIEC III, P-3
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE
ZWIERZYNIEC ul. Biłgorajska
ZWIERZYNIEC II P-1
ZWIERZYNIEC III, P-4
ZWIERZYNIEC
ZWIERZYNIEC I P - 2
ZWIERZYNIEC I P - 1
ZWIERZYNIEC II, P - 2
ZWIERZYNIEC ul. Parkowa
ZWIERZYNIEC ul.Skwerkowa



Informacje o nieaktualnych tabliczkach prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew
 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o. o.
ul. M. Konopnickiej 7,23-400 Biłgoraj | tel:84 686 10 46 | fax: 84 686 23 15 |
sekretariat@pks-bilgoraj.pl | www.pks-bilgoraj.pl